Tablet Tamiri

Bilgisayar servisimizde tablet tamiri hizmeti veriyoruz. Tabletinizin arızasına göre ön fiyat bilgisi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden fotoğraf ve özellik gönderip fiyat isteyebilirsiniz…

Tablet bilgisayarınızın ile problemleriniz için bize uğrayabilirsiniz.

İşletmemizde size fiyat bilgisi verilmeden hiç bir müdahale yapılmaz.

Tablet şarj almıyor

Piyasadaki android sistemli bir çok tabletin şarj girişi tek yönlü takılabildiği için bazen dalgınlıkta ters yönde takmaya çalışarak sokete zarar verebilirsiniz. Bazı durumlarda ise cihaz şarja takılı iken kullanmaya devam etmek ve ani reflekslerle soketin zorlanması sokete zarar verecektir.
Şarjda kullanımdan vazgeçerek bu riski azaltabilirsiniz. Soketi ters takma sorunu için ise tek taraflı bir oje sürerek çocuğunuzun renkleri birbirine tutturup takmasını sağlayabilirsiniz.
Teknik servisimizde tablet şarj girişi/soketi tamiri yapıyoruz.

Tabletin camı kırık

Tabletimizin dokunmaları algılaması için iç ekranın üst tarafında müşterilerimizin “tablet camı” dedikleri “tablet dokunmatiği” bulunmaktadır. Şeffaf bir cam görünümde olduğu için tablet camı diye adlandırılabilir. Dokunmatik üzerindeki kılcak veya büyük çatlaklar dokunatiğin belli bir bölgesinin çalışıp bir kısmının çalışmamasına sebep olabilir. Bazen tamamı da çalışmayabilir. Çözümü dokunmatiğin değiştirilmesidir. Dokunmatiğiniz için bizden fiyat alabilirsiniz.

İç ekran değişimi

Tablet iç ekran değişimi yapmıyoruz.

Tablet dokunduğumu algılamıyor

Tabletinizin dokunmatiği gözle görünmeyecek kılcal bir şekilde çatlamış olabilir. Bu durumda dokunmatik çalışmayacaktır. Dokunmatiği değiştirmek gerekir. Tablet dokunmatik cam değişimi yapıyoruz. Küçük bir ihtimal ise dokunmatiği anakarta bağlayan kablonun yerinden çıkmış olmasıdır.

Tablet açılmıyor

Tablet çalışıyor ama bir türlü menü ve uygulamalar gelmiyorsa yazılımsal problemi olabilir. Tablet format atıyoruz. Tabletiniz açma düğmesine basmanıza rağmen tepki vermiyorsa sorun yazılımsal olmayabilir. Servisimizde arıza tespit ettirebilirsiniz.

Tabletimde virüs var

Tabletinizi kullanırken sürekli karşınıza istenmeyen resimler veya sayfalar açılıyorsa , tabletiniz kasma ve donma yapıyorsa virüs bulaşmış olabilir. Tablet virüs temizliği yapıyoruz.

Tabletimin şarj aleti kayboldu

Her marka model tablet için şarj adaptörü satışımız mevcuttur.

Tabletimin pili çok az gidiyor

Tablet piliniz kullandıkçta ömrü biten bir parçadır. Tabletinizin pilini değiştirebiliriz. Bizden fiyat isteyiniz. Tabletinizin piline fiyat verebilmek için tabletin servisimize gelmesi gerekir. Tablet pili için tablet modeli ile fiyat veremiyoruz.

Tablet tamir servisimizde süreç şu şekilde işler,

  1. Cihazınızı teknik servisimize ulaştırınız
  2. Size vereceğimiz evrak ile cihazı teslim alıyoruz.
  3. Arızanın durumuna ve servisimizin yoğunluğuna göre 1-24 saat içerisinde size masraf bilgisi veriyoruz.
  4. Masrafa onay verdiğinizde size “teslim süresi” belirtiyoruz.
  5. Teslimi vaad ettiğimiz sürede cihazınızı hazırlayıp teslim ediyoruz.
    (Bulunamayan malzeme ve kontrolümüz dışındaki kargo gecikmeleri istisnadır.)

Cihazınız teknik servisimizde kaldığı sürece 24 saat güvenlik kamerası ile izlenmektedir.

Ümraniye Laptop Servisi

İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9   (Ctesi pazarı kurulan cadde. Ümraniye Çarşıdan 3 dk yürüme mesafesi uzaklıktayız.)

0216 481 49 50

0216 481 5 481

0533 704 45 43
whatsapp

teknik@koliva.com   skype

Tablet ekran değişimi, dokunmatik cam değişimi, şarj soketi değişimi.
Tablet şarj soketi tamiri yapıyoruz