Harddisk alan yerler,

Harddisk alan yerler mi arıyorsunuz? Bize yazın değerinde alalım.

02162551006 dan arayarak bilgi alabilirsiniz veya hemen işleme başlamak için whatsapp üzerinden ürününüze vereceğimiz fiyatı konuşabiliriz.

0533 704 45 43 Hemen WhatsApp tan foto ve test sonucu gönderin fiyatlandıralım.

Lütfen ön fiyat almadan ürün kargolamayınız.

Artık hepimiz SSD lerin hızının ve kalitesinin farkındayız. Eskisi kadar pahalı olmayan SSD lere çok daha kolay ulaşabiliyoruz. En eski bilgisayarlar bile SSD takviyesi ile resmen hayat buluyor. “SSD takviyesi yaptıktan sonra cihazdan çıkan diski nasıl değerlendirebilirim” derseniz biz HDD lerinize talibiz. Hemen nakit ödeme ile alabiliriz.

harddisk alan yerler
harddisk alan yerler mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

Süreç nasıl ilerliyor?

  • HDD Sentinel ile diskinizi taratıp bize sonucu whatsapp üzerinden gönderin,
  • Eğer disk sağlığı %100 ise kargo-kurye aşamasına geçebiliriz.
  • %100 ün altındaki ürünleri almıyoruz. Fakat yine de sorarsanız, anlık ihtiyaca göre değerlendirelim.
  • İstanbul içinde kurye ile ürün alabiliriz veya elden teslim edebilirsiniz.
  • İstanbul dışı kargo ile ürün alabiliriz.
  • Eğer rakam iki taraf içinde uygun olursa disk elimize ulaştığında kontrollerini yaparak hemen hesabınıza ödeme gönderiyoruz.

Harddisk alırken nerelere dikkat ediyoruz?

  • HDD Sentinel ile diskinizi taratıp bize sonuç ekranını göndermelisiniz. Disk sağlığı bizim için önemli. Yine aynı programda disk kullanım saati bilgisini de bizimle paylaşmalısınız. Bunun dışında diskte darbe izi veya deformasyon yoksa tamamdır, paranız hazır 🙂
hdd alanlar
HDD sentinel ile test ediniz

Hdd Sentineli nereden indirebilirim?

HDD Sentinel bağlantısına tıklayarak bilgisayarınıza uygun demo sürümünü indirip kurabilirsiniz.

Hangi boyuttaki diskleri alıyorsunuz?

1 Tb dışında pek disk almıyoruz ama anlık ihtiyacımıza göre 500 600 750 gblık diskleri de değerlendirebiliriz. Siz mutlaka yazın, duruma göre bilgi verelim. Marka model bizim çok önemli değil ama bazı markaların bazı modelleri bizim için daha hızlı değerlendirebilir olduğu için tercih sebebi olabiliyor.

hdd alanlar
Harddisk alanlar

Ödemeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ön görüşmeyi yapıp fiyatta anlaştıktan sonra teslim seçeneğimize göre ilerleyebilirsiniz. Ürün elimize ulaşıp aynı testleri yapmadan ödeme yapmıyoruz. Biz her gün onlarca disk aldığımız için ürün gelmeden ödeme yapmak işleri bizim açımızdan karıştıracaktır.

Diski size nasıl ulaştırabilirim?

Kargo ile gönderebilirsiniz,

Bu seçenekte ambalaj çok önemli. Harddiskler en ufak sarsıntıdan zarar göreceği için mutlaka bir parça patpat baloncukla 2-3 kat sarmalısınız. Bazı müşterilerimize %100 sağlıktaki harddiski sadece kargo poşetine koyup gönderebiliyor. Bu durumda diski kontrol bile etmeden aynı adrese iade ediyoruz. Çünkü kargocuların paketleri nasıl taşıdığını hepimiz biliyoruz. Ambalaj kötü ise bugün çalışan disk yarın sorun çıkarabilir. Lütfen ambalaja dikkat ediniz.

Güzel bir ambalaj yapabilecekseniz kargo anlaşma kodumuz ile alıcı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz. Whatsapp üzerinden güncel anlaşma kodumuzu isteyebilirsiniz.

İstanbul içi motosikletli kurye ile aldırabiliriz,

İstanbul içinde motosikletli kurye mesafeye göre 15 TL ile 100 TL arası tutuyor. Adetli disk olmadıktan sonra pek mantıklı gelmeyebilir. Ama adetli disk verecekseniz kurye ile alım kargodan çok daha hızlı ve çok daha güvenli olacaktır. Göndereceğiniz ürüne göre birlikte karar verebiliriz.

Elden kendiniz getirim bırakabilirsiniz,

İmkanınız varsa en iyi seçenek budur. 5 Dk içinde hemen diskin kontrollerini yapıp size ödemenizi yapabiliriz.

disk kime satılır