Toplama Bilgisayar

Toplama bilgisayar ikinci el midir?

Bir çok müşterimiz toplama bilgisayarın ikinci el anlamına geldiğini düşünür. Toplama bilgisayar birbirinden bağımsız parçalar birleştirerek oluşturulduğu için bu adı almıştır. İkinci el toplama bilgisayarlar da olabilir ama sıfır parçalar birleştirilerek sıfır olarak da toplama bilgisayar satılabilir.

0533 704 45 43 Hemen whatsapp üzerinden  özellik gönderip fiyat isteyebilirsiniz veya toplamabilgisayar.org sitemizden uyumlu parçalardan oluşan bilgisayarınızı toplayıp satın alabilirsiniz.

toplama bilgisayar
Toplama Bilgisayar oluşturma için toplamabilgisayar.org sitemizi kullanabilirsiniz. Uyumlu parçalar ile satın alabilirsiniz.

Bilgisayar hangi parçalardan oluşur?

Bilgisayarı oluşturan ana parçalar işlemci , anakart , ram ve harddisktir. Bütün bu parçaları bir arada tutmak için bir kasa gerekir. Eğer grafik olarak beklenti var ise ekran kartı alınmalıdır. Sistemin gücüne göre bir güç kaynağı seçimi önemlidir. İhtiyaç varsa optik sürücü veya ek ses kartı alınabilir. Eğer hız önemli ise harddisk yerine SSD alınmalıdır.

Parça uyumu nasıl olacak?

Toplama Bilgisayarlar için parça uyumu çok önemlidir. Pahalı parçalardan oluşan bir sistem eğer uyumsuz parçalardan toplanmış ise verimsiz çalışabilir veya hiç çalışmayabilir. Eğer konuya hakim değilseniz ve bir fikriniz yoksa mutlaka bir uzmandan destek alarak toplamalısınız veya toplamabilgisayar.org sitemizi kullanarak uyumlu parçalardan oluşan sistemi toplayabilirsiniz. Türk lirası cinsinden fiyatlar ile site size uyumlu parçaları listeleyecektir.

Toplanacak bilgisayarın garantisi olur mu?

Sıfır toplama bilgisayarların bütün parçaları birbirinden bağımsız garantilidir. Toplama Bilgisayarlarda diğer bütün elektronik cihazlar gibi en az 2 yıl garantisi olan parçalardan oluşturulur.

Bilgisayar toplamak için neleri bilmek gerekir?

Neye ihtiyacınız olduğu ve aşağı yukarı bütçeniz belli ise çok kolay bir şekilde ilerleyebiliriz.
Parçaların uyumluluğunu sitemiz kendisi belirler, fakat bizden de destek alabilirsiniz. Beraber toplayabiliriz.

Bilgisayarı toplayınca kargo ile gönderebilir misiniz?

Türkiye ‘nin her yerine kargo ile toplama bilgisayar gönderiyoruz.

Adres: İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9-B Ümraniye İstanbul
Ümraniye Çarşı Meydanına 3 dk yürüme mesafesindeyiz. Ctesi günleri halk pazarı kurulan cadde.
Navigasyon programı  kullanıyorsanız aşağıdaki haritada “Daha büyük haritayı görüntüle” tıklayarak gelebilirsiniz.

 

Hemen toplama bilgisayar sihirbazı nı deneyin!