İstanbul Bilgisayar Tamircileri

İstanbul bilgisayar tamircileri arasında öne çıkan markamız,

Koliva Bilgisayar ,

Adresimizde veya şehir dışından kargo ile bilgisayar tamir hizmeti vermekteyiz.

Ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza bilgisayarınız ile ilgili sorununuz fotoğraf veya video ile anlatarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  

Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

İstanbul Bilgisayar Tamircileri
İstanbul Bilgisayar Tamircileri

İSTANBUL DIŞINDAN CİHAZ GÖNDERİMİ HAKKINDA

Teknik servisimize şehri dışından ürün kabulü yapıyoruz. Fakat cihazınızı bize kargolamadan önce mutlaka whatsapp üzerinden irtibat kurunuz. Cihazın onarılıp onarılamayacağı ile ilgili bir ön bilgi alışverişinde bulunalım. Sonrasında kargo ile gönderebilirsiniz.

Kargo ile servise ürün gönderirken

  • Bir kağıda Ad Soyad, Adres ve telefon bilgilerinizi okunaklı bir şekilde yazın ve paketin dışına değil paketin içinde kalacak şekilde cihazın yanına koyun.
  • Cihazı patpat baloncuklu naylon ile en az 3 tur sarınız. (Nalburlardan bulabilirsiniz)
  • Patpat baloncuklu naylonu kesinlikle bantlamayınız.
  • Naylon ile sardığınız cihazı tekrar uygun büyüklükte bir koliye koyup koliyi koli bantı ile sağlamlaştırınız.
  • kargo taşıma esnasında zarar görmemesi için azami özeni göstermelisiniz.
  • Kargonuzu Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli gönderebilirsiniz.
  • Yurtiçi kargo anlaşma kodu : 770 500 846
İstanbul Bilgisayar Tamircileri
İstanbul Bilgisayar Tamircileri

Günümüzde birçok farklı teknolojik ürün günlük hayat içerisine yerleşmeyi başarmıştır. Bu ürünler arasında iş ve gündelik hayatın bir parçası olan bilgisayarlar zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak ya da sistemsel olarak arızalanma gösterebilir. Bu arızalanmalar kapsamında doğru bir tamirci bulmak ve bilgisayarınızı güvenle teslim etmek önemlidir. İşini en iyi şekilde yapan ve karşılıklı güven duyabileceğiniz bir tamirciyi bulmak her zaman kolay olmayabilir. Ancak bilgisayarci.org ile İstanbul bilgisayar tamircileri arasında en iyisini kolay ve hızlı bir şekilde bularak, hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Bilgisayar Tamircileri
İstanbul Bilgisayar Tamircileri

Laptop Arızaları

Kolay kullanışı ve tüm parçaların bir arada olması nedeniyle laptop kullanımı oldukça ön plandadır. Laptop arızlarına bakıldığında ilk olarak klavye ve şarj arızası söylenebilir. Şarj arızaları, entegre yuvanın bozulması ile meydana gelmektedir. Bu noktada marka modele uygun olarak şarj entegresi takılması önemlidir. İstanbul bilgisayar tamircileri arasında bu noktada kaliteli bir montaj yapacak ve kasa yapısını bozmayacak profesyonel tamirciler yer almaktadır. Bu noktada sizlere bu tamircileri sunuyor ve hizmet almanızı sağlıyoruz.

Ümraniye Bilgisayar Tamir Servisi
İstanbul Bilgisayar Tamircileri

Laptop alanında bakıldığında klavyeler zaman içerisinde kullanım nedeniyle arsızlanabilir ve tuş basmaması gibi durumlar meydana gelebilir. Laptop bir bütün parça olması nedeniyle kasa ile entegre olarak açılması ve tamir edilmesi gerekmektedir. Bu noktada sizlere önerdiğimiz tüm tamirciler de model tanımı yapılarak çalışma yapılmaktadır. Kasa arızaları da aynı şekilde ilerlemekte ve parça sorunlarında temini yapılmaktadır.

Masaüstü Bilgisayar Arızaları

Masaüstü bilgisayarlar zaman içerisinde yerini laptop kullanımına bırakmada, oyun alanı ya da yayıncıların alanı için masaüstü kullanımı yapılmaktadır. Oyun bilgisayarlarının özellikle güçlü yapısı kasa arızalarına neden olabilir. Kasa arızaları parçaların toz ya da bakımı yapılmaması nedeniyle meydana gelebilmektedir.

Ekran arızaları, monitöre görüntü gelmemesi gibi sorunlarda ilk olarak monitör türü belirlenmektedir. Monitörün sistem kontrolleri yapıldıktan sonra üretimsel mi yoksa kullanımsal mı bir arızası olduğu belirlenir. Aynı şekilde yavaşlama, donma gibi durumlarda da fan çalışması ya da CPU arızaları incelenmektedir. Bu noktada bilgisayarci.org tarafından sunulan tamirci önerilerinde masaüstü bilgisayar ve laptoplar da kaliteli bir hizmet almanız sağlanır.

Bilgisayar özelinde en sık yapılan hata su ile temas ettirilmesidir. Su elektrik devrelerine zarar vererek, çoklu hataya neden olmaktadır. Bu durumda bilgisayarınızın eskisi gibi çalışması ve kaliteli bir hizmet almanız için bilgisayarci.org tarafından sunulan Firma olarak sizlere her zaman kaliteli be müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Memnuniyetiniz ve kalite etiği her zaman firma olarak bizlerin ilk önceliğidir.

İkinci el bilgisayar satmak isterseniz ilgili makalemize bakabilirsiniz.