Samsung Laptop Servisi ( Özel Servis )

0216 481 4950
0216 481 5 481 den bize ulaşabilirsiniz.
veya
0533 704 45 43)  whatsapp üzerinden iletişim kurabiliriz.

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. ( Lütfen Sadece yazınız ve dönüşümüzü bekleyiniz, ilk fırsatta mutlaka cevap vereceğiz. Anlayışınız için teşekkürler. )

Samsung  Laptop arızalarınız için marka bağımsız servisimizden hizmet alabilirsiniz. Samsung marka bilgisayarınızı (eğer garanti süresi doldu ise) teknik servisimize getirip arızaları ile ilgili destek alabilirsiniz.

Garantisi devam eden cihazların donanımsal problemlerine bakmıyoruz. Garantili cihazlara sadece yazılımsal veya ek aksesuar olarak müdahale ediyoruz. Tamir veya arıza tespit için lütfen markanızın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.

Teknik servis sürecimiz şu şekilde işliyor.

Cihazınızı teknik servisimize getiriyorsunuz. Yetkili arkadaşlar cihazın ön kontrollerini yaptıktan sonra cihazı teslim alıyorlar. Size cihazı teslim ettiğinize dair bir evrak düzenliyoruz. Sonrasında yoğunluğumuza göre aynı gün veya ertesi gün size arıza ile ilgili masraf bilgisi veriyoruz ve onaylarsanız onarıma geçiyoruz. Samsung markası konusunda tecrübeli teknik ekibimiz probleminizi en kısa sürede çözüp size geri dönüş sağlayacaktır.

Eğer farklı bir şehirden cihaz gönderecekseniz bizimle irtibata geçtikten sonra cihazınızı kargo ile gönderebilirsiniz. Cihazınızı bize gönderirken kargo ücreti size aittir. Geri dönüşte cihaz onarım görsün görmesin kargo ücretini ödeyerek size geri gönderiyoruz.

Ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

Samsung Laptop Servisi

Samsung laptoplar, yüksek performans ve kullanım kolaylığı sağlayan kaliteli cihazlardır. Ancak, zaman içinde herhangi bir teknolojik cihaz gibi Samsung laptoplarında da arızalar meydana gelebilir. Bu durumda, Samsung bilgisayar servisi hizmeti alınması gerekebilir.

Samsung Teknik Servis Hizmetleri

Samsung teknik servisi, Samsung laptopların tamir edilmesi için uzman ekipler tarafından sunulan bir hizmettir. Samsung laptoplarda meydana gelen donanımsal ve yazılımsal arızaların tamiri ve bakımı için Samsung teknik servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Samsung teknik servisi uzmanları, laptopunuzda meydana gelen arızayı hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için gereken tüm donanım ve yazılım işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Samsung Laptop Arızaları

Samsung laptopların başlıca arızaları arasında donanımsal ve yazılımsal arızalar yer almaktadır. Donanımsal arızalar, laptopunuzda meydana gelen fiziksel bir arızadır ve genellikle anakart, hard disk, ekran, klavye gibi parçalarda meydana gelir. Yazılımsal arızalar ise, laptopunuzda meydana gelen yazılımsal bir sorundur ve genellikle işletim sistemi, sürücüler, virüsler veya kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle meydana gelir.

Samsung Laptop Tamirleri

Samsung laptoplarınızda meydana gelen arızaların tamiri için Samsung teknik servisi tarafından çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Bunlar arasında, anakart tamiri, hard disk tamiri veya değişimi, ekran tamiri veya değişimi, klavye tamiri veya değişimi, işletim sistemi tamiri veya yeniden yükleme, virüs temizleme, donanım yükseltme ve daha birçok hizmet bulunmaktadır.

Samsung Laptop Yetkili Servisi İstanbul Ümraniye’de

İstanbul Ümraniye’de Samsung laptoplarınız için birçok teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Ancak, bazı teknik servisler Samsung yetkili servisi olmayabilirler. Bu nedenle, Samsung laptoplarınızın tamir edilmesi için Samsung yetkili servisleri tercih edilmesi önerilmektedir. Samsung yetkili servisleri, orijinal yedek parçalar kullanarak laptopunuzun sorununu çözmeye çalışırlar ve garanti kapsamında hizmet sunarlar.
Eğer bilgisayarınızın garantisi yoksa veya garanti dışı ise teknik servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Samsung Laptop Klavye Değişimi

Samsung laptoplarınızda yaşayabileceğiniz bir diğer sorun ise klavye arızaları olabilir. Eğer klavyenizde tuşlar düzgün çalışmıyor veya bazı tuşlar hiç çalışmıyorsa, klavye değişimi yapabiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir