Exper Laptop Servisi

0216 481 4950
0216 481 5 481 den bize ulaşabilirsiniz.
veya
0533 704 45 43)  whatsapp üzerinden iletişim kurabiliriz.

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. ( Lütfen Sadece yazınız ve dönüşümüzü bekleyiniz, ilk fırsatta mutlaka cevap vereceğiz. Anlayışınız için teşekkürler. )

Exper Laptop servisi için marka bağımsız servisimizden hizmet alabilirsiniz.  Exper marka bilgisayarınızı (eğer garanti süresi doldu ise) teknik servisimize getirip arızaları ile ilgili destek alabilirsiniz.

Garantisi devam eden cihazların donanımsal problemlerine bakmıyoruz. Garantili cihazlara sadece yazılımsal veya ek aksesuar olarak müdahale ediyoruz. Tamir veya arıza tespit için lütfen markanızın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.

Exper Servisi , Exper teknik Servisi
Exper Teknik Servisi , Exper servisi Ümraniye
Exper Teknik Servisi , Exper servisi Ümraniye

Teknik servis sürecimiz şu şekilde işliyor.

Cihazınızı teknik servisimize getiriyorsunuz. Yetkili arkadaşlar cihazın ön kontrollerini yaptıktan sonra cihazı teslim alıyorlar. Size cihazı teslim ettiğinize dair bir evrak düzenliyoruz. Sonrasında yoğunluğumuza göre aynı gün veya ertesi gün size arıza ile ilgili masraf bilgisi veriyoruz ve onaylarsanız onarıma geçiyoruz. Exper markası konusunda tecrübeli teknik ekibimiz probleminizi en kısa sürede çözüp size geri dönüş sağlayacaktır.

Eğer farklı bir şehirden cihaz gönderecekseniz bizimle irtibata geçtikten sonra cihazınızı kargo ile gönderebilirsiniz. Cihazınızı bize gönderirken kargo ücreti size aittir. Geri dönüşte cihaz onarım görsün görmesin kargo ücretini ödeyerek size geri gönderiyoruz.

Ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

 

Exper Teknik Servisi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, birçok insanın vazgeçilmez bir parçası haline gelen laptoplar, zaman içinde arızalar yaşayabilirler. Bu durumda, laptopların tamir edilmesi için exper bilgisayar servisi hizmeti alınması gerekebilir. Exper laptoplar, kullanıcılarına yüksek performans ve kullanım kolaylığı sağlayan kaliteli cihazlardır. Ancak, herhangi bir teknolojik cihaz gibi, exper laptoplarında da arızalar meydana gelebilir.

Exper Teknik Servis Hizmetleri

Exper servisi, exper laptopların tamir edilmesi için uzman ekipler tarafından sunulan bir hizmettir. Exper laptoplarda meydana gelen donanımsal ve yazılımsal arızaların tamiri ve bakımı için exper servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Exper servis uzmanları, laptopunuzda meydana gelen arızayı hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için gereken tüm donanım ve yazılım işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bilgisayar servisimizde her marka model için cihaza hizmet veriyoruz.

Exper Laptop Arızaları

Exper laptopların başlıca arızaları arasında donanımsal ve yazılımsal arızalar yer almaktadır. Donanımsal arızalar, laptopunuzda meydana gelen fiziksel bir arızadır ve genellikle anakart, hard disk, ekran, klavye gibi parçalarda meydana gelir. Yazılımsal arızalar ise, laptopunuzda meydana gelen yazılımsal bir sorundur ve genellikle işletim sistemi, sürücüler, virüsler veya kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle meydana gelir.

Exper Laptop Tamirleri

Exper laptoplarınızda meydana gelen arızaların tamiri için exper teknik servisi tarafından çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Bunlar arasında, anakart tamiri, hard disk tamiri veya değişimi, ekran tamiri veya değişimi, klavye tamiri veya değişimi, işletim sistemi tamiri veya yeniden yükleme, virüs temizleme, donanım yükseltme ve daha birçok hizmet bulunmaktadır. Exper teknik servisi, yüksek kaliteli hizmetler sunarak exper laptoplarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Exper Laptop Servisi İstanbul Ümraniye’de

İstanbul Ümraniye’de exper laptoplarınız için exper teknik servisi hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar, exper laptoplarınızın tamiri için uzman bir teknik servis ekibi ile hizmet vermektedirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir