Ümraniye Bilgisayar Tamircisi

Ümraniye Bilgisayar Tamircisi telefon numaraları;
0216 481 49 50
0216 481 5 481

Numaraya tıklayıp zahmetsizce ( 0533 704 45 43 )  ön bilgi alabilirsiniz. Cihazınızın sorunundan bahsederseniz size ön fiyat veya fiyat aralığı vermeye çalışalım.

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. 

ÜmraniyeBilgisayarTamircisi
Ümraniye Bilgisayar Tamircisi

Bilgisayar Servisi

Bilgisayarlar günlük hayatın bir parçası olarak kullanılmaktadır. Bu kullanımlara bağlı olarak teknolojik ürünler zamanla yetisini kaybedebilir ve kullanımı zorlaşabilir. Arızalanan bilgisayarlar için doğru bir işlem yapılması için iyi bir bilgisayar tamircisi gerekmektedir. Bilgisayar alanında sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetler doğrultusunda Ümraniye bilgisayar tamircisi olarak sizler hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz için her zaman gerekli işlemleri daha detaylı ve daha kaliteli yapmak için çalışmaktayız. Aynı zamanda işimizin gereğini her zaman en iyi şekilde yerine getirerek, teknolojiyi yakından takip ediyor ve sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Laptop Ekran değişimi
Ümraniye Bilgisayar Tamircisi
Ümraniye Bilgisayar Tamircisi

Bilgisayar tamir

Ümraniye bilgisayar tamircisi olarak sizler için her arıza durumunda gerekli hizmetleri sağlamak adına profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Sizlere bilgisayar tamiri ve diğer alanlarda sunduğumuz hizmetler;

  • Ekran tamiri,
  • Kasa tamiri,
  • Laptop klavye değişimi,
  • Bilgisayar temizlik ve bakımı,
  • İkinci el telefon tablet, laptop ve akıllı bileklik alımı

Bilgisayar tamir servisi

Ekran tamiri hizmetlerimiz de ilk olarak marka model durumunu incelemekteyiz. Marka durumuna göre doğru ve orijinal ekran getirisini Ümraniye bilgisayar tamircisi olarak sağlıyoruz. Bu sayede bilgisayarınıza farklı ya da daha düşük modellerde bir ekran takılmamasını sağlamaktayız. Bu alanda yaptığımız tüm hizmetlerde kalite esasına uygun bir şekilde çalışmaktayız. Bilgisayarlarınızda kasa arızaları olması halinde de aynı şekilde bir işlem yapmaktayız. İlk olarak marka model eşleşmesi bizler için önemlidir. Bilgisayar tamiri özelinde kasa tamirinin ardından da doğru bir yapıştırma işlemi yapmaktayız. 3. Sınıf bir yapıştırıcı yerine 1. Sınıf bir yapıştırıcı kullanarak, herhangi bir kasa ayrılması ya da farklı bir sorun ile karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Ekran, kasa tamiri gibi temizlik ve bakım işlemleri de yapıyoruz. Termal macun değişimi zaman içerisinde kuruması nedeniyle değiştirilmesi gereken bir macundur. Macunu değiştirirken, Ümraniye bilgisayar tamircisi olarak sizlere temizlik hizmeti de sunuyoruz. Özellikle bilgisayarlarınızdaki ısınma sorunlarının kaynağı olan toz ve diğer işlemlerinde önüne bu şekilde geçmekteyiz. Sitemiz üzerinden hizmetlerimizi daha iyi öğrenebilir ve bizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Ümraniye bilgisayar tamircisi olarak sizlere sektörümüzün tüm hizmetlerini sunmaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el telefon, tablet, laptop gibi ürünler olması halinde de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için ilk olarak cihazı inceliyor ve gerekli kontrolleri sağladıktan sonra uygun ise alımını yapıyoruz. İşlemlerimizde ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve profesyonel bir hizmettir. Ümraniye bilgisayar tamircisi sizler için her zaman en iyisini sunmak ve kaliteli bir hizmet vermek için çalışmaktadır.