Akıllı saat alan yerler mi arıyorsunuz?

Akıllı saat alan yerler arasında kaybolmayın! 0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden ürünün bilgilerini gönderin fiyat verelim. Aynı gün nakit ödeme ile alalım.
veya bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.

0216 481 49 50
0216 481 5 481

Markası modeli ne olursa olsun akıllı saatlerinizi nakit ödeme ile satın alıyoruz.
Hemen cihazın fotoğraflarını ve bilgilerini bizimle whatsapp üzerinden paylaşarak fiyat alabilirsiniz.

Akıllı saat alanlar – akıllı saat alan yerler
Akıllı saat satmak mı istiyorsunuz?

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden ürünün bilgilerini gönderin fiyat verelim.

Saat alımı yapıyoruz

Teknolojinin hayatımızın orta noktasında olması itibari ile birçok farklı üründe günlük hayat içerisine entegre oldu. Bu teknolojik ürünler hayatımızın detaylarını elinde tuttuğu gibi çoğunlukla hayatımızın kontrollü bir şekilde ilerlemesini de sağlamaktadır. Özellikle son dönemlerin önemli ürünlerinden olan akıllı saatler bu konuda oldukça başarılıdır. Hayatın içerisine entegre olan bu saatler ya da akıllı bileklikler zaman içerisinde performans düşüklüğü yapabilir. Farklı bir açıdan sizler de satmak isteyebilirsiniz. Bu durumda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Akıllı saat alan yerler arasında ilk sırada yer almamız nedeniyle, sizlere bu alım satım hizmetinde en iyi hizmeti ve desteği sağlamaktayız.

Akıllı saat satmak icin hemen bize yazın..

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden ürünün bilgilerini gönderin fiyat verelim.

Hemen bize satabilirsiniz

Akıllı saatler birçok farklı özellik ile sunulmaktadır. Son dönemler de artan teknolojik hamleler doğrultusunda özellikleri de oldukça değişik şekillerde sunulmaktadır. Akıllı saat alan yerler konusunda ilk sıralarda olmamız, sizlere satış yapmak istediğiniz de tüm desteği sağlamamızdan gelmektedir. Akıllı saat alımlarında ilk olarak özelliklerine bakmaktayız. Tüm özelliklerinin doğru bir şekilde çalışması, dokunmatiğinde sorun olmaması halinde saatinizi almaktayız. Olası arızalanmalar halinde de gerekli işlemleri yapmaktayız.

“Akıllı saatler farklı özelliklere sahiptir. Genel olarak sunduğu özellikler saat göstermenin yanı sıra nabzınızı kontrol etmekte, sporunuzu takip etmekte, adım saymakta ve fotoğraflarınızı saklamaktadır. Bu özellikler en temel özelliklerdendir. Bir akıllı saat, akıllı telefon gibi birçok farklı işlemi ve özelliği tek dokunuşunuzla da yapabilir. Birini kolunuzda yer alan saat ile arayabilirsiniz bile!

Akıllı saat alan yerler arasında kaybolmayın

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden ürünün bilgilerini gönderin fiyat verelim.

Nakit alıyoruz

Akıllı saat alan yerler listesinde Koliva Bilgisayar olarak var olmamızın bir diğer nedeni de hizmetimiz dışında akıllı bilekliklere de yer vermemizdir. Akıllı bileklikler, saatlere göre daha az özellikle donatılmış olsalar da onlarda günlük hayatın bir parçası halindedir. Akıllı bileklik alımlarında da saatlerde baktığımız gibi özelliklere ve dokunmatik sistemine bakmaktayız. Doğru çalışmayan ve tamir edilemeyecek olan ürünler de alma işlemi yapılmamaktadır. Ürünler aldıktan sonra tekrar satışları yapılması nedeniyle büyük arızaları olan ürünleri almayı tercih etmiyoruz.

Koliva Bilgisayar olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta ve hizmetimizi en üst seviye de tutmaktayız. Sizlerle iletişime geçerken, karşılıklı alışveriş yaparken en özenli halimiz ile sizlere destek olmaktayız. Ekibimiz bu alanda müşteri memnuniyetine önem veren ve kalitesini her zaman göstermiş olan kişilerden oluşmaktadır. Akıllı saat alan yerler olarak hem akıllı saatlerinizi hem de akıllı bilekliklerinizi gerekli kontroller yapıldıktan sonra almaktayız. Sizlerin bu konuda olası bir sorunu ya da sorusu olması halinde bizlere telefon numaramız üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her kanaldan sizlere destek vermek ve hizmet almak istediğiniz alanlar da sizlere gerekli hizmeti en iyi şekilde sağlamak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz. Kalite ve iş etiği her zaman iş dünyasında ilk önceliğimizdir.

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden ürünün bilgilerini gönderin fiyat verelim.

Apple watch – Samsung Frontier – Huawei Watch GT

Teknolojinin hayatımıza hızla girmesi ile birlikte akıllı saatler de teknolojik ürünler satın alma listelerimizde yerini almıştır.  Akıllı saatlerin işlevleri telefonların birçok işlevini kolaylaştırıcı ve tamamlayıcı niteliktedir.  Yeni bir akıllı saat aldınız ve eskisini satmak istiyorsanız hemen  whatsapp üzerinden ürünün marka model ve aydınlık bir ortamda çekilmiş fotoğraflarını bize gönderin, fiyatlandırıp geri dönüş yapalım.
Size whatsapp üzerinden akıllı saatini satın alabileceğimiz ortalama fiyatı belirtelim. Ortalama fiyatın nete yakın olması için cihazın çizik kusur pil vb sorunları varsa mutlaka belirtiniz. Ortalama akıllı saat satın alma fiyatımızı size bildirdikten sonra cihazınızı servisimize getirip ürün kabul ve kayıt işlemleri ardından birkaç saatlik teste tabi tutuyoruz. Testlerden sonra size ortalama rakamların içerisinde kalmak kaydı ile net rakamımızı söylüyoruz. Eğer rakam sizin için uygun ise hemen ödemenizi o anki duruma göre elden veya banka havalesi eft si ile yapıyoruz.

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden ürünün bilgilerini gönderin fiyat verelim.