Toplama Bilgisayar

Toplama Bilgisayar

Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyoruz.

Toplama bilgisayar alırken en önce işlemciye karar verilir. İşlemciye bağlı olarak anakartı seçersiniz. Anakarta uyumlu ramlar seçilir. Kullanacağımız program veya oyuna göre ekran kartı seçeriz ve ekran kartına göre de sağlam bir güç kaynağı almak gerekir. Bütün bu birbirine bağlı parçalar teknik bilgi ister. Bizim sistemimiz tamamen parça uyumunu kendisi sağlar. Hemen kendinize bilgisayar toplamak için tıklayın.

Veya 0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden özellik gönderip fiyat isteyebilirsiniz…

Toplama Bilgisayar Nedir?

Casper , Asus , Hp gibi markaların parçalarını birleştirerek oluşturduğu marka bilgisayarlara alternatif olarak parçalarını tamamen birbirinden bağımsız bizim seçerek oluşturduğumuz bilgisayarlara toplama bilgisayar diyoruz.

toplama bilgisayar

Toplama Kasa ikinci el midir?

“Toplama” kelimesi sektöre uzak kullanıcılarda “ikinci el” çağrışımı yapabiliyor. Ama toplama bilgisayarın parçalarını bağımsız şekilde toplandığı için toplama kelimesi uygun görülmüştür. Yurt dışındaki kullanım şekli “uyarlanmış – özel hazırlanmış” anlamına geliyor, dilimize toplama olarak geçmiştir.

Hangi parçalardan oluşur?

İşlemci , anakart , ram , hdd ve bu parçaları koyacak bir kasa bilgisayar için olmazsa olmaz ana parçalardır. Bunlara ek olarak daha zengin grafikler için ekran kartı kullanılabilir. HDD yerine performanslı birkullanım için SSD kullanılabilir.

Toplama kasa garantili midir?

Toplama bilgisayarınızın bütün parçaların birbirinden bağımsız olarak garantilidir. Sıfır ürünlerin tamamında 2 yıl garanti olmak zorundadır.

Toplama pc oyun oynar mı ?

Oyun oynamak göreceli bir kavramdır. Herkes için oyun anlayışı farklıdır. Bazıları için oyun sadece “mayın tarlası” iken bazı kullanıcılar için oyun “GTA5” gibi grafik açıdan zengin oyunlardır. Bilgisayarın özellikleri oynanacak oyuna göre belirlenir. Yüksek grafik isteyen oyunlar iyi bir işlemci iyi bir ram iyi bir ekran kartı ve dolayısıyla sağlam bir güç kaynağı ister.
Toplama bilgisayar istediğiniz oyunu oynar.

Toplama bilgisayarda parça uyumunu nasıl sağlarım?

Toplama bilgisayarı seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Bütçe, parçaların uyumu , garanti , parça kalitesi.

Toplama pc nereden satın alınır?

Mağazamıza gelerek  hazır sistemlerimizden satın alabilirsiniz.

Toplama sistem almanın en büyük artısı bütçenize uygun doğru bilgisayarı almaktır.
Toplama bilgisayar ikinci el anlamına gelmez. Parçaları birbirinden bağımsız garantilere sahip ürünler olduğu için toplama bilgisayar denir.

Doğru bilgisayar bütçenize uygun olanların içinde işinizi görecek olandır. İşinizi görmeyecek ucuz bir bilgisayarın anlamsız olduğu kadar , işinize fazla gelecek bir bilgisayar da anlamsızdır. Beraber doğru bilgisayarı seçebiliriz.

0216 481 49 50
0216 481 5 481