Acer Laptop Servisi

Hemen tıklayıp  0533 704 45 43  Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Ümraniye çarşı cumartesi pazarı kurulan caddede bilgisayar servis hizmeti veriyoruz.

0216 481 49 50
0216 481 5 481

Acer laptop tamiri

Acer Laptop arızalarınız için marka bağımsız servisimizden hizmet alabilirsiniz.  Acer marka bilgisayarınızı (eğer garanti süresi doldu ise) teknik servisimize getirip arızaları ile ilgili destek alabilirsiniz.

Garantisi devam eden cihazların donanımsal problemlerine bakmıyoruz. Garantili cihazlara sadece yazılımsal veya ek aksesuar olarak müdahale ediyoruz. Tamir veya arıza tespit için lütfen markanızın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.

Acer Servisi Ümraniye
Acer Servisi Ümraniye
Acer Teknik Servisi

Teknik servis sürecimiz şu şekilde işliyor.

Cihazınızı teknik servisimize getiriyorsunuz. Yetkili arkadaşlar cihazın ön kontrollerini yaptıktan sonra cihazı teslim alıyorlar. Size cihazı teslim ettiğinize dair bir evrak düzenliyoruz. Sonrasında yoğunluğumuza göre aynı gün veya ertesi gün size arıza ile ilgili masraf bilgisi veriyoruz ve onaylarsanız onarıma geçiyoruz. Acer markası konusunda tecrübeli teknik ekibimiz probleminizi en kısa sürede çözüp size geri dönüş sağlayacaktır.

Eğer farklı bir şehirden cihaz gönderecekseniz bizimle irtibata geçtikten sonra cihazınızı kargo ile gönderebilirsiniz. Cihazınızı bize gönderirken kargo ücreti size aittir. Geri dönüşte cihaz onarım görsün görmesin kargo ücretini ödeyerek size geri gönderiyoruz.

Adres: İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9-B Ümraniye İstanbul

02164814950
02164815481

Acer Laptop Servisi