Yazıcı alan yerler mi arıyorsunuz?

Yazıcı alan yerler arasında kaybolmayın. 0533 704 45 43 Hemen whatsapp üzerinden satmak istediğinizi yazıcının fotoğraflarını gönderip bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz, ön fiyat alabilirsiniz.

Yazıcı alımı yaptığımız markalar;

HP , Canon , Samsung ve Zerox gibi sektörün önde gelenleridir. Diğer markalar için irtibat kurunuz.

Giriş seviyesindeki mürekkep püskürtmeli yazıcıları almıyoruz.
yazıcı alan yerler
İkinci el yazısı alımı


Koliva Bilgisayar olarak satmak istediğiniz yazıcılara talibiz, ikinci el yazıcı alımı yaparken veya yeni yazıcı satın alırken bizden fiyat almayı unutmayınız.
Satmak istediğiniz yazıcıyı siz çayınızı içerken test edip hemen ödemenizi yapabiliriz.

Bilgisayarlarımızda hazırladığımız dökümanları, çalışmaları ve fotoğraflarımızı kağıda basmak için kullandığımız aygıt olan yazıcı alımı yapıyoruz. Yazıcı alırken dikkat ettiğimiz en önemli nota ürünlerin sağlıklı çalışır durumda olmasıdır. Çalışmayan ikinci el yazıcıları almıyoruz. Sadece çalışan ikinci el ve çalışan sıfır yazıcıları alıyoruz. Yazıcınızın fotoğraflarını ve modelini bize whatsapp üzerinden gönderirseniz hemen fiyat verebiliriz. Eğer daha iyi bir yazıcı ile takas yapmak isterseniz bizden teklif isteyiniz. Koliva Bilgisayar olarak ikinci el yazıcı alımı yapıyoruz. Sıfır veya ikinci el yazıcı satışı yapıyoruz.

Yazıcı alımı yaparken nelere dikkat etmek gerekir?

Yazıcı alırken ve satarken en önemli unsur cihazı aldıktan sonraki sarf malzemesinin maliyetidir. Çoğu mürekkep püskürtmeli yazıcı hem çok hızlıca mürekkep harcar hem de sarf malzemeleri pahalıdır. Dolayısıyla birim sayfa maliyeti lazer yazıcılara göre çok daha fazladır.


Mürekkep püskürtmeli yazıcıları almıyoruz çünkü bu cihazlarda kartuş kuruması kağıt bulaştırma hızlı sarfiyat gibi sorunlar olabiliyor. Size tavsiyemiz cihaz alırken siz de bu bilgileri göz önünde bulundurun. Kötü bir yazıcı ileride masrafa ve zaman kaybına sebep olabilir. Lazer yazıcılar genellikle sarfiyat için daha makul ürünlerdir. Fakat giriş seviyesindekilerin bir tık iyisi daha sağlıklı olacaktır.

Lazer yazıcılar dizel arabalar gibi satın alırken pahalıdır ama satın aldıktan sonra yakıtı -yani mürekkebi- çok daha uyguna geldiği için ticari ortamlarda ve yoğun kullanımda evlerde tercih edilirler.

yazıcı alan yerler

İkinci el yazıcı alımı
ikinci el yazısı satan yerler
İkinci el ve sıfır yazıcı alım satımı yapan yerler

Adisyon yazıcısı alan yerler