Laptop menteşe tamiri

Laptop menteşe tamiri yaptırmak istediğiniz cihazın durumunu anlayabileceğimiz foto ve videoları 0533 704 45 43   sorunu anlayabileceğimiz şekilde gönderirseniz ortalama bir fiyat verebiliriz.

7/24 Yazabilirsiniz. Laptop Menteşe Tamiri
Koliva Bilgisayar 0216 255 1006

Laptop menteşe tamiri yaptırmak istediğinizi cihazın durumunu anlayabileceğimiz foto ve videoları 0533 704 45 43   sorunu anlayabileceğimiz şekilde gönderirseniz ortalama bir fiyat verebiliriz.

7/24 Yazabilirsiniz.

Laptop Menteşe Tamiri
Koliva Bilgisayar 0216 255 1006

Bilgisayarınızı servisimize getirmeden önce ön bilgi amaçlı birkaç fotoğraf atar mısınız? Bazı cihazlarda menteşe tamiri mümkün olmayabiliyor. Zamanınızı almak istemeyiz.

Laptop menteşe tamiri

Laptop menteşe tamiri için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayarınızın menteşelerini tamir edebiliriz veya kasa değişimi yapabiliriz. Cihazın tamir edilebilirliği veya kasa değişimi gerekiyorsa kasa bulup bulamayacağımıza dair bilgi için WhatsApp üzerinden birkaç fotoğraf atarak başlayabilirsiniz. 0533 704 45 43

laptop menteşe tamir
Laptop menteşe tamir

İstanbul dışından bize cihaz gönderebilirsiniz

İstanbul dışından laptop menteşe tamiri için servisimize cihaz gönderebilirsiniz. Öncesinde menteşenizi tamir edilip edilemeyeceğini mutlaka WhatsApp üzerinden teyit ediniz ve fiyat alınız. Menteşe tamiri yapılacak bilgisayarı kargoya verirken bolca patpat baloncuk ile sarınız. Patpat baloncuklara koli bantı yapıştırmamaya dikkat ediniz. Baloncukla sardığınız paketi ayrıca koliye koyup koliyi koli bantı ile sıkıca paketleyiniz. Ad Soyad Cep telefonu ve geri dönüş adresi gibi bilgileri okunaklı bir şekilde yazıp, yazdığınız kağıdı paketin içine koyunuz. Paketin dışındaki bilgiler taşıma esnasında aşınıp okunamayabilir.

Menteşe tamiri veya menteşe değişimi için fiyat aldıktan sonra kargonuzu Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli gönderebilirsiniz. Lütfen ön görüşme yapmadan kargolamayınız. Bazı cihazlar onarılamayabilir. Zamanınızı almış olmak istemeyiz.

YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA NUMARASI : 770 500 846

Laptop ekranınızın kasaya bağlayan menteşeler kırıldığında aşağıdaki gibi bir görünü ortaya çıkabilir. Menteşe tamir yaptırmadığınız sürece ekranı açıp kapatarak cihazda kalıcı kozmetik bozukluklara sebep olabilirsiniz. Cihaz kasasında derin çiziklere sebep olabilirsiniz.

Laptop menteşe tamiri yapıyoruz. Menteşesi kırılan veya kırılmaz üzere olan bilgisayarlarda ekran resimdeki gibi tam hizalı oturmayacaktır.

Laptop Ekranı neden-nasıl kopar?

Birçok sebebi olabilir. Ama bizim tespit ettiğimiz sebep uzun süre sıcak kullanılan ve sürekli ısınmaya devam eden cihazlarda menteşe problemlerinin daha sık görüldüğüdür. Menteşe tamiri firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.

Bilgisayar ısınması ile menteşe nasıl kopabilir?

Bilgisayarınız sürekli ısındıkça ve zamanında termal temizlik yapılmadıkça aşırı ısıdan menteşelerin hareketini kolaylaştıran yağlar kuruyarak menteşelerin sertleşmesine sebep olur. Sertleşen menteşeler ekranın veya kasanın menteşe bağlantıalrına daha fazla yük binmesine sebep olur ve en zayıf vidadan başlayarak bütün vidalar tek tek yuvalarından kırılarak ayrılırlar. Tabi bu durumu sizler son vida kırılmadan farketmediğiniz için büyük kırılma sizde bir korku yaratacaktır.
Henüz menteşelerinizi sağlam ise termal temizlik için bizden destek alabilirsiniz.

laptop menteşe tamiri
Laptop menteşe tamiri

Menteşe tamir hizmeti garantili mi?

Teknik servisimizde yapılan menteşe tamirleri garantilidir.

Menteşeyi nasıl yapıştırıyoruz?

Menteşe tamirinde japon yapıştırıcısı gibi etrafa zarar verecek lekeler bırakacak yapıştırıcılar kullanmıyoruz. Özel kimyasal dolgu macunlarımız ve ısı ile şekillenerek fırınlama ile donan kimyasal karışımlı yapıştırıcılar kullanıyoruz.

Bakımsız bilgisayarlarda sıkça menteşe sorunları görüyoruz.

Menteşe tamiri fiyatları için iletişim kurunuz


Ör: Birçok meslektaşımız japon karbonat kullanıyor. Fakat nemli ortamlarda japon karbonat karışımı kendini çabukça bıraktığından biz kesinlikle japon karbonat kullanmıyoruz.

Bazen bu durum kasanızda aşınmalara ve çizilmelere sebep olabilir.
Koliva Bilgisayar olarak menteşe tamirlerimizi garantili yapıyoruz.
Laptop menteşe tamiri hizmetimiz için cihazınızı teknik servisimize getirerek fiyat tespiti yaptırabilirsiniz. Kopan menteşe veya kapak içerde ne gibi hasarlar oluşturmuş , eksik parça var mı , kasa değişmeden onarılabilir mi, kasa değişmesi gerekirse kasa bulunabilir mi veya kasası kaç lira tutar… Bu gibi soruların cevabı için cihazınızı teknik servisimize ulaştırmanız gerekir.

Ortalama fiyat isterseniz, 0533 704 45 43 Cihazın durumunu anlayabileceğimiz birkaç fotoğraf ve video atarsanız size ortalama menteşe tamir fiyatınızı çıkarabiliriz.

Konum istemek için tıklayınız.

Laptop satmak ve bunu değerinde yapmak isterseniz ikinci el bilgisayar alan yerler konulu makalemizi okuyabilirsiniz.

Bilgisayarınıza tamir hizmeti almak isterseniz Ümraniye Bilgisayar Servisi konulu makalemizi inceleyebilirsiniz.