menteşe tamiri ümraniye

Laptop menteşe tamiri

0533 704 45 43   Laptop menteşe tamir için whatsapp üzerinden menteşe tamir yaptırmak istediğiniz cihazın fotoğraflarını ve sorunu anlayabileceğimiz bir videosunu gönderirseniz ortalama bir fiyat verebiliriz.

7/24 Yazabilirsiniz.

Koliva Bilgisayar Tamir Servisi Ümraniye / Laptop Menteşe Tamiri

Laptop ekranınızın kasaya bağlayan menteşeler kırıldığında aşağıdaki gibi bir görünü ortaya çıkabilir. Menteşe tamir yaptırmadığınız sürece ekranı açıp kapatarak cihazda kalıcı kozmetik bozukluklara sebep olabilirsiniz. Cihaz kasasında derin çiziklere sebep olabilirsiniz.

Laptop menteşe tamir

Laptop Ekranı neden-nasıl kopar?

Birçok sebebi olabilir. Ama bizim tespit ettiğimiz sebep uzun süre sıcak kullanılan ve sürekli ısınmaya devam eden cihazlarda menteşe problemlerinin daha sık görüldüğüdür. Menteşe tamiri firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.

Bilgisayar ısınması ile menteşe nasıl kopabilir?

Bilgisayarınız sürekli ısındıkça ve zamanında termal temizlik yapılmadıkça aşırı ısıdan menteşelerin hareketini kolaylaştıran yağlar kuruyarak menteşelerin sertleşmesine sebep olur. Sertleşen menteşeler ekranın veya kasanın menteşe bağlantıalrına daha fazla yük binmesine sebep olur ve en zayıf vidadan başlayarak bütün vidalar tek tek yuvalarından kırılarak ayrılırlar. Tabi bu durumu sizler son vida kırılmadan farketmediğiniz için büyük kırılma sizde bir korku yaratacaktır.
Henüz menteşelerinizi sağlam ise termal temizlik için bizden destek alabilirsiniz.

Menteşe tamir hizmeti garantili mi?

Teknik servisimizde yapılan menteşe tamirleri garantilidir.

Menteşeyi nasıl yapıştırıyoruz?

Menteşe tamirinde japon yapıştırıcısı gibi etrafa zarar verecek lekeler bırakacak yapıştırıcılar kullanmıyoruz. Özel kimyasal dolgu macunlarımız ve ısı ile şekillenerek fırınlama ile donan kimyasal karışımlı yapıştırıcılar kullanıyoruz.


Ör: Birçok meslektaşımız japon karbonat kullanıyor. Fakat nemli ortamlarda japon karbonat karışımı kendini çabukça bıraktığından biz kesinlikle japon karbonat kullanmıyoruz.

Bazen bu durum kasanızda aşınmalara ve çizilmelere sebep olabilir.
Koliva Bilgisayar olarak menteşe tamirlerimizi garantili yapıyoruz.
Laptop menteşe tamiri hizmetimiz için cihazınızı teknik servisimize getirerek fiyat tespiti yaptırabilirsiniz. Kopan menteşe veya kapak içerde ne gibi hasarlar oluşturmuş , eksik parça var mı , kasa değişmeden onarılabilir mi, kasa değişmesi gerekirse kasa bulunabilir mi veya kasası kaç lira tutar… Bu gibi soruların cevabı için cihazınızı teknik servisimize ulaştırmanız gerekir.

Ortalama fiyat isterseniz, 0533 704 45 43 Cihazın durumunu anlayabileceğimiz birkaç fotoğraf ve video atarsanız size ortalama menteşe tamir fiyatınızı çıkarabiliriz.

Konum istemek için tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.