Laptop Şarj Soketi

Şarj soketi neden kırılır?

Bilgisayarınızın en önemli unsurlarından birisi olan elektrik kaynağınız yani şarj aletiniz kullanıma bağlı olarak bazen içeriden kırılmalar yapabilir.

Şarj adaptörünün kablosu kırıldığında kullanıcılar cihaza elektrik gelmediği için sokete giren adaptör ucunu hareket ettirerek şarj aldırmaya çalışır ve sağlam olan şarj girişini kırabilirler.

Cihazının şarja bağlı iken düşme veya kablonun yetersiz kalacağı mesafelerde hareket ettirme sonucu şarj soketi zarar görebilir.


Laptop şarj girişi tamir edilebilir mi? Fiyatı nedir?
Evet edilebilir.
Cihazınızın marka modeline göre soket değişim fiyatları değişkenlik gösterebilir.
En doğru fiyatı öğrenmek için cihazınızı servisimize ulaştırmanız gerekir. Şarj soketi tamirimiz soketin birebir aynısı ile değişimi şeklindedir. Kırık soketi onarmıyoruz. Yenisi ile değiştiriyoruz.

Teknik servis sürecimiz şu şekilde işliyor.

Cihazınızı teknik servisimize getiriyorsunuz. Yetkili arkadaşlar cihazın ön kontrollerini yaptıktan sonra cihazı teslim alıyorlar. Size cihazı teslim ettiğinize dair bir evrak düzenliyoruz. Sonrasında yoğunluğumuza göre aynı gün veya ertesi gün size arıza ile ilgili masraf bilgisi veriyoruz ve onaylarsanız onarıma geçiyoruz. Sony markası konusunda tecrübeli teknik ekibimiz probleminizi en kısa sürede çözüp size geri dönüş sağlayacaktır.

Eğer farklı bir şehirden cihaz gönderecekseniz bizimle irtibata geçtikten sonra cihazınızı kargo ile gönderebilirsiniz. Cihazınızı bize gönderirken kargo ücreti size aittir. Geri dönüşte cihaz onarım görsün görmesin kargo ücretini ödeyerek size geri gönderiyoruz.

Ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

0216 481 49 50   0216 481 5 481

Adres: İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9-B Ümraniye İstanbul