Telefon alan yerler mi arıyorsunuz?

Telefon alan yerler mi arıyorsunuz? Seçenekler arasında kaybolmayın..

Hemen cihazınızın fotoğraflarını bize whatsapp üzerinden gönderin fiyat verelim.
0533 704 45 43 whatsapp

telefon alan yerler
Cep telefonu satmak mı istiyorsunuz? Hemen fiyat verelim.

Hangi telefonları alıyoruz?

Piyasada sözü geçen başlıca markalar dışında çin malı veya pazarı dar olan ürünleri almıyoruz. Samsung Apple Huawei başlıca aldığımız markalardır.

telefon alan yerler
İkinci el telefon alan yerler

Telefon alanlar;

Gerekli süre: 1 dakika

Telefon alanlar;

  1. Fotoğraf gönderin

    Hemen telefonunuzun markasını modelini whatsapp hattımıza gönderin

  2. Fiyat verelim

    Eğer alabileceğimiz bir cihaz ise size fiyat verelim.

  3. Getirin veya gönderin

    Ümraniye’deki dükkanımıza getirirseniz veya kargo ile gönderirseniz ödemeyi banka hesabınıza yapabiliriz.

Cep telefonu satmak

Her geçen gün yeni bir telefon modelinin satışa çıkması, cazip özellikleri nedeniyle kullanıcılarda telefon değişikliğini neredeyse mecburi hale getiriyor. Kullandıkları telefonları, ikinci el telefoncu vasıtasıyla satıp yeni bir telefona sahip olmak ise telefon yenilemenin belki de en kolay yolu. Bu amaçla artık neredeyse sokak aralarında bile karşımıza telefon alan yerler çıkıyor. İkinci el cep telefonu piyasasındaki hareketlilik ve bu telefonlara olan talep nedeniyle cep telefonu satmak, kullanılmış cep telefonu alan yerler sayesinde oldukça kolay bir hal alıyor.

2. EL telefon alım satım

Büyük alış veriş merkezlerinden tutun da, çarşılarda bulunan operatörlere ait iletişim merkezlerine, telefon kılıfı satan dükkânlara kadar birçok farklı yer ve yapıda telefon alan yerler bulmak mümkün. Genellikle her şehirde, ilçede hatta semtte bulunan elektronikçiler çarşısı gibi yapıların içerisindeki dükkânlarda da telefon alan yerler bulmak mümkün.

Sahip olduğunuz telefonu satarak yeni bir telefon almak istediğinizde, telefonunuzun marka model ve kullanım durumuna göre değişik satış fiyatları karşınıza çıkabilir. Telefonunuzun değerini öğrenmek ve doğru bir fiyata satmak için biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Öncelikle telefonunuzun varsa kutusu, kulaklığı garanti belgeleri ve şarj kablolarının tam olması fiyatının yükselmesine etki edeceğinden; satış öncesinde cihaz kutusu ve içerisinde olması gereken parçaları bularak işe başlayabilirsiniz. Telefonunuzun çalışmayan bir parçası ya da bozuk bir kulaklığı, kopuk şarj kablosu varsa bunun satış fiyatınızı düşürebileceğini bilmelisiniz. Çevrenizde telefon alan yerler varsa fiyatlandırma konusunda desteklerini almak isteyebilirsiniz.

İkinci el telefon alım satım

Cep telefonu, darbelere açık çok sık kullanılan, kişisel bir elektronik cihaz olduğundan, uzun süreli kullanımlarda telefon kasasında ya da ekranında küçük çizikler olması normaldir. Telefon ekranında kırıklar ve çok derin çizikler varsa satış öncesi tamirini gerçekleştirerek satışın daha iyi bir fiyattan olmasını sağlayabilirsiniz. Bazen bu tamir işlemi beklediğinizden pahalı olabilir, bu durumda satışta yaşayacağınız değer kaybı telefon alan yerler tarafından size bildirilecektir. Maliyet ve değer düşüşünü de hesaba katarak tamir ya da direkt satış kararı verebilirsiniz.

Garanti süresi devam eden kullanılmış telefon, garanti süresi bitmiş olanlara göre biraz daha yüksek fiyattan satılabilir, bununla ilgili net bilgiyi firmamız size verecektir.