Ümraniye Bilgisayar Servisi

Ümraniye Bilgisayar Tamir Servisi

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden konum isteyebilirsiniz.

Garantisi devam eden cihazların donanımsal problemlerine bakmıyoruz. Garantili cihazlara sadece yazılımsal veya ek aksesuar olarak müdahale ediyoruz. Tamir veya arıza tespit için lütfen markanızın yetkili servisi ile irtibat kurunuz.

Servisimiz özel bilgisayar servisidir. Garantili cihazınız varsa veya arızanız garanti kapsamında ise lütfen aramanızı yetkili servis olarak yapınız. 

Teknik servis sürecimiz şu şekilde işliyor.

Cihazınızı teknik servisimize getiriyorsunuz. Yetkili arkadaşlar cihazın ön kontrollerini yaptıktan sonra cihazı teslim alıyorlar. Size cihazı teslim ettiğinize dair bir evrak düzenliyoruz. Sonrasında yoğunluğumuza göre aynı gün veya ertesi gün size arıza ile ilgili masraf bilgisi veriyoruz ve onaylarsanız onarıma geçiyoruz. LG markası konusunda tecrübeli teknik ekibimiz probleminizi en kısa sürede çözüp size geri dönüş sağlayacaktır.

Eğer farklı bir şehirden cihaz gönderecekseniz bizimle irtibata geçtikten sonra cihazınızı kargo ile gönderebilirsiniz. Cihazınızı bize gönderirken kargo ücreti size aittir. Geri dönüşte cihaz onarım görsün görmesin kargo ücretini ödeyerek size geri gönderiyoruz.

Ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

Adres: İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9-B Ümraniye İstanbul

02164814950
02164815481

Bilgisayarlar; kişisel amaçlı, haberleşme, araştırma, mühendislik ve eğitim anlamında kullanılan elektronik bir cihazdır. Her elektronik cihaz gibi bilgisayarlarda arıza yapmaktadır.

Bunun nedenleri dış ortamlarda havada bulunun gözle görülmeyen tozların, bilgisayarınızın kasasında, monitörünüzün içerisinde zamanla birikerek elektronik kartlarınızın devrelerinin bozulmasına sebebiyet vermektedir. Ayrıca şebeke elektriğindeki kesintiler de bu kartlara zarar vermektedir.

Bilgisayarın bozulmasını beklemeyerek hemen Ümraniye Bilgisayar Servisine getirerek bilgisayarınızın bakımlarını yaptırmalısınız. Arızalanan bilgisayarların tamirini sizler asla yapmayın.

Bilgisayarlar elektronik kartlardan, devrelerden oluştuğu için, burada yapacağınız küçük bir işlemde bile büyük bir arızaya sebebiyet verebileceğinizi asla unutmayın. Bilgisayarlar elektrik enerjisiyle çalışır.

Bu yüzden bilgisayarlarınızı suyla temas ettirmemeli, ve de herhangi bir arıza durumunda elektrik enerji bağlantısını kesmeliyiz.

Bunu yapmazsanız, ya sizleri elektrik çarpabilir ya da bilgisayarınızın elektronik kart ve devreleri yanabilir. Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak size bu konularda yardımcı olmak isteriz.