Ümraniye Bilgisayar Servisi

Ümraniye Bilgisayar Servisi hizmetimizi adresinizde isterseniz hemen çağrı oluşturabilirsiniz

Ümraniye Bilgisayar servisi ihtiyacınız için ( 0533 704 45 43  ) Hemen whatsapp üzerinden konum isteyebilirsiniz.

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Eğer yerinde bir servise ihtiyacınız varsa yerinde servis için görüşebilirsiniz. Bilgisayarınızın arızasına göre yerinde servis hizmeti de verebiliriz.

Fakat kendi teknik servisimizde imkanlar daha fazla olacağı için adresimize getirerek hizmet almanız daha sağlıklı olacaktır.

Laptop klavye değişimi, laptop ekran değişimi , laptop pil değişimi, bilgisayar format , sıvı temasından kaynaklı sorunlar, laptop menteşe tamiri , bilgisayar hızlandırma , bilgisayar temizliği gibi konulardan bizden hizmet alabilirsiniz. 

Bilgisayar Servisimizde bir çok işlem garantili olarak yapılmaktadır. Yapılacak işe göre garanti süresi değişmektedir. Ücret onayı alınırken garanti süresini sorabilirsiniz.

Örneğin garantili Asus bilgisayarınız için ;
Arama motoruna Asus Servis değil Asus yetkili servis veya Asus Türkiye yazarak kendi markanızın servisine ulaşmanız daha doğru olur.

Ümraniye Bilgisayar Servisi
Ümraniye Bilgisayar Servisi
Ümraniye Bilgisayar Servisi

Teknik servis sürecimiz şu şekilde işliyor.

Cihazınızı teknik servisimize getiriyorsunuz. Yetkili arkadaşlar cihazın ön kontrollerini yaptıktan sonra cihazı teslim alıyorlar. Size cihazı teslim ettiğinize dair bir evrak düzenliyoruz. Sonrasında yoğunluğumuza göre aynı gün veya ertesi gün size arıza ile ilgili masraf bilgisi veriyoruz ve onaylarsanız onarıma geçiyoruz. LG markası konusunda tecrübeli teknik ekibimiz probleminizi en kısa sürede çözüp size geri dönüş sağlayacaktır.

Şehir dışından gönderim

Eğer farklı bir şehirden cihaz gönderecekseniz bizimle irtibata geçtikten sonra cihazınızı kargo ile gönderebilirsiniz. Cihazınızı bize gönderirken kargo ücreti size aittir. Geri dönüşte cihaz onarım görsün görmesin kargo ücretini ödeyerek size geri gönderiyoruz.

Ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

Adres: İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9-B Ümraniye İstanbul

0216 255 10 06

Ümraniye Bilgisayarcı
Ümraniye Bilgisayar Servisi
Bilgisayarlar; kişisel amaçlı, haberleşme, araştırma, mühendislik ve eğitim anlamında kullanılan elektronik bir cihazdır. Her elektronik cihaz gibi bilgisayarlarda arıza yapmaktadır.

Bunun nedenleri dış ortamlarda havada bulunun gözle görülmeyen tozların, bilgisayarınızın kasasında, monitörünüzün içerisinde zamanla birikerek elektronik kartlarınızın devrelerinin bozulmasına sebebiyet vermektedir. Ayrıca şebeke elektriğindeki kesintiler de bu kartlara zarar vermektedir.

Bilgisayarın bozulmasını beklemeyerek hemen Ümraniye Bilgisayar Servisine getirerek bilgisayarınızın bakımlarını yaptırmalısınız. Arızalanan bilgisayarların tamirini sizler asla yapmayın.

Bilgisayarlar elektronik kartlardan, devrelerden oluştuğu için, burada yapacağınız küçük bir işlemde bile büyük bir arızaya sebebiyet verebileceğinizi asla unutmayın. Bilgisayarlar elektrik enerjisiyle çalışır.

Bu yüzden bilgisayarlarınızı suyla temas ettirmemeli, ve de herhangi bir arıza durumunda elektrik enerji bağlantısını kesmeliyiz.

Bunu yapmazsanız, ya sizleri elektrik çarpabilir ya da bilgisayarınızın elektronik kart ve devreleri yanabilir. Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak size bu konularda yardımcı olmak isteriz.