Laptop Alan Yerler – Ümraniye

Laptop Alan yerler mi arıyorsunuz?

Ümraniye’de Cumartesi Pazarı kurulan caddedeyiz. Hemen cihazınızın fotoğraflarını bize gönderip fiyat alabilirsiniz.

Bilgisayar satmak istiyorsanız değerinde hemen nakit alabiliriz.

Bilgisayar Alanlar , laptop alanlar

0533 704 45 43   Hemen WhatsApp üzerinden fotoğraf ve özellik gönderip fiyat isteyebilirsiniz…

7/24 yazabilirsiniz, ilk fırsatta cevaplayacağız.

Gerekli süre: 2 dakika

Bilgisayar alan yerler olarak alım işlemini nasıl yapıyoruz?

 • Ön bilgi

  Cihazın fotoğraflarını ve özelliklerini bize 0533 704 45 43 whatsapp üzerinden göndermelisiniz. Bilgisayarın işlemci, ram , ekran kartı, disk gibi donanımları hakkında bize bilgi vermelisiniz. Eğer bu bilgilere nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Bilgisayarınızın garantisi ve kutusu duruyorsa fiyatı etkileyecektir. Belirtmeyi unutmayın.

 • Fiyatlandırma

  Cihazınızın özelliklerine ve piyasa koşullarına göre alabileceğimiz fiyatı sizinle paylaşıyoruz. İnternet sitelerinde satılmaya çalışılan fiyatlar değil satılabileceği fiyata göre ve satarken kâr edeceğimiz şekilde rakam belirliyoruz. İnternette bazen sıfıra yakın fiyatlarda cihaz satmaya çalışıyorlar. Bu rakamları baz alamayız. Biz satmaya çalışmak için değil satmak için alıyoruz. Eğer zamanınız var ise , bu rakamların gerçekçi olmadığını deneyerek görebilirsiniz.

 • Anlaşırsak

  Cihaza verdiğimiz fiyat sizin için uygun ise hemen satın almaya geçebiliriz. Ümraniye’de dükkanımıza getirebilirsiniz veya kargo ile gönderebilirsiniz.
  Eğer adresimize getirirseniz 15-20 Dk lık bir kontrolden sonra ödemeyi hesabınıza yapabiliriz.
  Şehir dışından kargo ile gönderecekseniz cihaz elimize ulaşmadan ödeme yapmıyoruz. Bu şekilde bir alışveriş sizin için uygun ise kargo anlaşma bilgisi isteyebilirsiniz.

 • Ödeme

  Cihazı getirdiğinizde veya kargo ile gönderdiğinizde testlerin hemen ardından ödemeyi banka hesabınıza yapıyoruz. Elden nakit ödeme tercih etmiyoruz. Islak imzalı ve belgeli çalıştığımız için ödemeyi de kesinlikle banka yolu ile yapıyoruz.

 • Satış sonrası sorumluluk

  Satış sonrası sizden bir garanti beklemiyoruz. Oluşabilecek arızalar bizim sorumluluğumuzdadır. Cihazın çalıntı çıkması durumundaki sorumluluk ve mali yükümlülükler size aittir.

İkinci el bilgisayar alım satım

Bazen nakit ihtiyacınız için bazen yaşam alanınızda yer açmak için eski bilgisayarlarınızı elinizden çıkarmak isteyebilirsiniz. İkinci el laptop , ikinci el masaüstü veya ALL in One bilgisayarlarınızı özelliklerine göre fiyatlandırıp satın alabiliriz.

Nasıl satış işlemini başlatabiliriz?

Bilgisayarlarınızı satın alırken iki tarafında vaadlerinin yazılı ortamda saklanabilmesi için öncelikle whatsapp üzerinden bilgisayarın kendisine ait fotoğrafları ve özellikleri istiyoruz.
0533 704 45 43 Hemen whatsapp üzerinden foto ve özellik gönderip ortalama fiyat isteyebilirsiniz.
Bilgisayarınızın işlemcisi , ram , ekran kartı , hdd-ssd gibi teknik bilgilerini bizimle paylaşıp fiyat alabilirsiniz.

Ödeme nasıl yapılıyor?

Size bilgisayarınız için ödeyebileceğimiz rakam aralığını yazıyoruz. Rakam aralığı sizin için uygun olursa cihazınızı servimize getirip kontrol etmemizi sağlarsanız net rakamı verebiliriz. Bilgisayarınıza biçtiğimiz değeri kabul ederseniz duruma göre nakit elden veya banka hesabınıza gönderiyoruz.

Fiyat neye göre belirlenir?

Bilgisayarınıza fiyat verirken bilgisayarın yaşı, kozmetik durumu , donanımsal özelikleri , parçaların uyumu, yorgunluğu , olan veya olmayan aksesuarları göz önünde bulundurulur. Bilgisayar fiyatını belirleyen en önemli etken yaşı ve işlemcisidir.

Çalışan veya çalışmayan eski yeni bilgisayarlarınızı değerinde nakit alıyoruz. Veya mağazamızdan seçeceğiniz herhangi bir ürünle takas yapıyoruz.

0216 481 49 50

Cihazınızı mağazamıza getirin yoğunluğumuza göre birkaç saat içerisinde fiyat belirleyelim ve size bilgi verelim. İster nakit ödemenizi alın, ister seçeceğiniz bir ürün ile takas yapın veya cihazınızı geri alın.

Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve tabletlerinizi değerinde alıyoruz.

İstiklal Mahallesi Marmara Cad 9 B (Ctesi pazarı kurulan cadde) Ümraniye Çarşıya 3 dk yürüme mesafesindeyiz.

Bilgisayar satmak
Bilgisayar Satmak


İkinci el bilgisayar alan yerler
Ümraniye Koliva Bilgisayar
İkinci el bilgisayar alımı
Eski bilgisayar alan yerler
Eski bilgisayar alan firmalar
Bilgisayarımı satabileceğim yerler
Bilgisayar takası yapan yerler
Bilgisayarı nakit alan firmalar