Akıllı saat alıyoruz

0533 704 45 43  Hemen whatsapp üzerinden satmak istediğiniz akıllı saat için fotoğraf ve model yazarak fiyat isteyebilirsiniz.
7/24 yazabilirsiniz, ilk fırsatta cevaplayacağız. 

0216 481 49 50 

Markası modeli ne olursa olsun akıllı saatlerinizi nakit ödeme ile satın alıyoruz.
Hemen cihazın fotoğraflarını ve bilgilerini bizimle whatsapp üzerinden paylaşarak fiyat alabilirsiniz.

Markası ne olursa olsun saatinizi alıyoruz.

Size whatsapp üzerinden satın alabileceğimiz ortalama fiyatı belirtelim. Ortalama fiyatın nete yakın olması için cihazın çizik kusur pil vb sorunları varsa mutlaka belirtiniz. Ortalama akıllı saat satın alma fiyatımızı size bildirdikten sonra cihazınızı servisimize getirip ürün kabul ve kayıt işlemleri ardından birkaç saatlik teste tabi tutuyoruz. Testlerden sonra size ortalama rakamların içerisinde kalmak kaydı ile net rakamımızı söylüyoruz. Eğer rakam sizin için uygun ise hemen ödemenizi o anki duruma göre elden veya banka havalesi eft si ile yapıyoruz.

Akıllı Saat alımı yapıyoruz

Teknolojinin hayatımıza hızla girmesi ile birlikte akıllı saatler de teknolojik ürünler satın alma listelerimizde yerini almıştır.  Akıllı saatlerin işlevleri telefonların birçok işlevini kolaylaştırıcı ve tamamlayıcı niteliktedir.  Yeni bir akıllı saat aldınız ve eskisini satmak istiyorsanız hemen  whatsapp üzerinden ürünün marka model ve aydınlık bir ortamda çekilmiş fotoğraflarını bize gönderin, fiyatlandırıp geri dönüş yapalım