Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi olarak bilgisayar tamiri konusunda yetenekli ve tecrübeli personelimiz ile 2005 yılından bugüne hizmetinizdeyiz.

Cihazınızın problemi ile ilgili ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

0216 481 49 50    0216 481 5 481

Bazı hizmetlerimiz;

Bilgisayar format

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız bazen sistemsel sorunlardan bazen kurduğUnuz bir programdan dolayı işletim sistemi sorunları yaşatabilir. Cihazın işletim sisteminin silinip yeniden kurulmasına FORMAT işlemi diyoruz. Teknik servisimizde format işlemi sadece lisanslı bilgisayarlara yapılmaktadır.

bilgisayar servisi
Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Format

Görüntü problemleri

Bilgisayar görüntü vermiyor ise bunun birçok sebebi olabilir. Teknik servisimizede arıza tespit hizmeti veriyoruz. Biglisayar görüntü problemlerini teknik servisimizde çözebiliriz.

bilgisayar görüntü vermiyor çözüm
Bilgisayar görüntü problemi çözümü

Menteşe tamiri

Dizüstü bilgisayarınızın ekranı ve alt kasasını birleştiren noktadaki hareketi sağlayan mekanizmalara menteşe diyoruz. Menteşeler zamanında bakımları yapılmayınca sertleşir ve bir süre sonra kırılabilir. Menteşelerin bakımı veya menteşe tamiri için bizden destek alabilirsiniz. Fiyat alabilirsiniz.

Menteşe Tamiri

Termal temizlik

Bilgisayar fan temizliği ; bilgisayar bakımı için en önemli işlem soğutma görevindeki parçaların rutin bakımı yapılmasıdır. Termal soğutucuların temizliği fanların temizliği , fanların bakımı. termal macunların yenilenmesi, termal pedlerin değişimi gibi işlemleri kapsayan bu bakım bilgisayarın ısınmasını önleyerek performansını arttırır ömrünü uzatır.

Laptop Fan Temizligi
Laptop Fan

Laptop ekran değişimi

Laptop ekran değişimi genellikle ekranı kırık laptoplarda yaptığımız bir işlemdir. Laptop ekranı bazen kullanıcıların deyimi ile ” laptop ekran mürekkebi dağıldı” gibi görünür. Bu görüntü kırık ekran görüntüsüdür. Laptop ekranı kırıldığında tuz buz olmaz. Bu şekilde kırılır ve değişmesi gerekir. Laptop ekran değişim fiyatı için cihazın servisimize gelmesi gerekir. Laptopunuzun ekran koduna göre servisimizede ekran fiyatı verilir ve işleme alınır.

Laptop klavye değişimi

Laptop klavye değişimi bir çok laptop markasında mümkündür. Laptop klavyesinde bazı tuşlar basmıyorsa veya tamamı basmıyorsa klavye değişimi gerekebilir. Bazen eksik evya kopmuş tuş sebebi ile kötü görüntü olmaması için kullanıcılar değişim isteyebilirler. Hemen hemen her marka ciahza göre klavye teknik servisimizde bulunmaktadır. Doğru fiyat için cihazın teknik servisimize gelmesi gerekir.

Yazıcı kurulumu

Yeni yazıcı kurulumu için teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Yeni aldığınız yazıcının sisteminde kurulması veya ağınıza dahil edilmesi için teknik servis ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Ağ kurulumu

Evinizde veya ofisinizde birden fazla bilgisayarın birbiri ile iletişim halinde olmasını istiyorsanuz veya dosya paylaşım noktaları oluşturmak istiyorsanız bir yerel ağa ihtiyacınız var demektir. Ağ kurulumu konusnda bizden hizmet alabilirsiniz.

Alt yapı hizmetleri

Güvenlik kamerası veya bilgisayar ağ alt yapısı için teknik ekibimizle size hizmet verebiliriz. Yerel ağınızın iletişim sorunları kabloların yenilenmesi veya modem kurulumu gibi konularda bilgisayar servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Sunucu kurulumu

Eğer bir ağınız varsa bir ana makineye yani sunucuya ihtiyacınız var demektir. Sunucu kurulumu ve yönetimi bilgi tecrübe isteyen bir iştir. Bu konuda tecrübeli ekimizle size kurulum yapabiliriz. Server satınalma ve kurulum konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Arıza tespit

Bilgisayarınızın arızası nedir? Bilgisayarınızı tamir etmeden önce arızayı tespit edip size bilgi veriyoruz. Onayınızla onarım sürecini başlatıyoruz.

Diskten dosya kurtarma

Bilgisayarınız bozuldu ve tamir ettirmek istiyorsanız içindeki dosyalarınızı sizin için çıkarıp bir diske veya yeni bilgisayarınıza aktarabiliriz.

Bilgisayar hızlandırma

Bilgisayarınız eskisi kadar hızlı değilse bilgisayarınızı hızlandıracak donanım takviyesi için bizden ürün ve hizmet alabilirsiniz.

Bilgisayar parçaları satışı

Koliva.com.tr sitemiz üzerinden bilgisayarınız için donanım satın alabilirsiniz.

ikinci el alım satım

İkinci el bilgisayar satmak istiyorsanız cihazınızı değerinde almak için size fiyat verebiliriz.

Bilgisayar tamiri

Bilgisayar tamiri için bizden fiyat alabilirsiniz. Markası modeli ne olursa olsun bilgisayarınız için bizden hizmet alabilirsiniz. Bilgisayarınızın tamiri için en uygun fiyat ve garantili hizmet için bizi arayın. 0216 481 5 481