Bilgisayarcı

Bilgisayarcı ile görüşmek için Mesai saatlerinde aşağıdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz,
0216 255 10 06

Bilgisayarcı whatsapp destek hatlarımız,
0533 704 45 43   whatsapp
0530 856 54 82   whatsapp
numaramızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bize 7/24 Yazabilirsiniz. Müsait olduğumuz ilk fırsatta cevaplandıracağız.

Bilgisayarcı
Bilgisayarcı

Şehir dışından cihaz gönderimi yapabilirsiniz,

Kargo ile İstanbul dışından cihaz teslim alıyoruz.
Ürün göndermeden önce mutlaka ön bilgi alınız. Onarılamayacak bir arıza için veya değmeyecek bir ürün için sizi bekletmiş olmak istemeyiz. Yukarıdaki numaralardan bizimle irtibat kurarak cihazın problemlerinden bahsederseniz size ortalama bir fiyat verelim sonrasında ürünü kargolarsınız.

Cihazınızın kargoda zarar görmemesi için lütfen ambalaja dikkat ediniz. Kargo esnasında cihazların başına kötü şeyler gelebiliyor. Ürünün zarar görmemesi için bolca patpat baloncuk kullanmayı ihmal etmeyin. Ve kesinlikle ürünü sardığınız patpat baloncuğa koli bantı yapıştırmayın. Koli bantını sadece kolinin üzerine yapıştırın.

Cihazın arızasını , geri dönüş adres bilgileri ve ulaşılabilir bir cep telefonu bilgisini mutlaka cihazın içine koyun. Kargoda kutu üzerindeki adresler aşınıp okunamayabiliyor.

Bilgisayarcı
Bilgisayarcı

Neler yapıyoruz?

bilgisayarcı
Bilgisayarcı

Eski Bilgisayarınızı bize getirin

Eski bilgisayarınızı değerinde alabiliriz. Eski bilgisayar satmak veya takas yapmak isterseniz hemen bizimle irtibata geçin. Cihaza verebileceğimiz rakamı belirleyelim. İster takas yapın , ister cihazı bize satın.

Bilgisayarcı ihtiyacınız için size bir telefon kadar yakınız. Hemen arayın sorununuzu birlikte çözelim. Veya konuya göre sizi yönlendirelim. Bilgisayarınız bize emanet..

Bilgisayar Servisi , Bilgisayarcı

Bilgisayarımız gündelik hayatımızda yerini sağlamlaştırdıkça sorunlar ve ihtiyaçlar aynı doğrultuda arttı. Bilgisayar tamiri ihtiyacı için her zaman evinize-işinize yakın güvenilir bir bilgisayar tamir servisi bulmak zor olabilir. Biz sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Tecrübeli ekibimizle hem adresinize ( yerinde servis ) hem de teknik servisimizde servis hizmeti veriyoruz.

Bilgisayar tamiri

Teknik servisimizde bilgisayar tamiri için süreç şu şekilde işliyor. Bilgisayarınızın arızası ile ilgili ön bilgiyi whatsapp üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. Bu durumda cihazı getirmeden ön bilgi sahibi olmuş olursunuz. Ön bilgi ardından bilgisayarınızla birlikte servisimize gelip ürün kabul yaptırmanız gerekir. Ürün kabul esnasından bilgisayarınızın durumunu , sorunlarınızı, isteklerinizi ve cihazla beraber bize emanet ettiğiniz aksesuarları not alıyoruz.
Bilgisayarınızın sırası geldiğinde arızası tespit edilir ve yapılacak işlem ve fiyat bilgisi için sizi arayıp sizden onay alıyoruz. Ve tamir sürecini başlatıyoruz.

Cihazınızın işlemleri bittiğinde testleri yapılır ve test başarılı olursa size bilgisayarını hazır alabilirsiniz içerikli bir mesaj gönderilir. Mesajdan sonra bilgisayarınızı teslim alabilirsiniz.

Bütün bu süreç arızanın durumuna göre 1 saat ile 48 saat arası sürebilir.

Bilgisayar arızaları

Bilgisayarı aktif olarak kullanıyorsanız; bilgisayar arızaları, yazılım problemleri gibi acil durumlar için telefonunuzda kayıtlı bir bilgisayarcı numarası mutlaka bulunmalıdır. Yaşanılan bazı basit problemlerde uzaktan destek verebilecek olan bir bilgisayarcıya ulaşmak yaşanılan problemin çözümünde size zaman kazandırabilir. Uzaktan destek; bazen sadece telefonda sorularınızı yanıtlamak olabilecekken bazen uzak masaüstü bağlantıları sayesinde, bilgisayarcının bilgisayarınıza müdahale ederek, yerinde servis hizmeti vermesi şeklinde de olabilir.

Yerinde bilgisayar servisi

Eğer işleriniz yoğunsa veya cihazınız için gözünüzün önünde hizmet verilmesini istiyorsanız sizin için VIP çözümümüz olan yerinde bilgisayar servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hemen arayın servis için sizin ve bizim müsaitliğimize göre zamanı belirleyelim, mesafeye ve yapılacak işe göre fiyatı belirleyelim.

Yazılımsal Sorunlar

Bilgisayarınıza yüklemek isteyeceğiniz bir programın hata vermesi, güncellemeler ile ilgili problemler ya da aklınıza takılan bazı soru ve sorunlarda, sorununuza hızlı çözümler bulmanız gerekebilir. Kayıtlı bir bilgisayarcı numarası, bu gibi durumlarda bazen hayat kurtarıcı olabilir. Kullanacağınız uzaktan erişim uygulamasını, bilgisayarcının yönlendirmeleriyle bilgisayarınıza yükleyip, erişim için oluşturulan güvenlik kodunu bilgisayarcınıza söylediğinizde, bilgisayarcı bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayacak ve sorunun çözümü için gerekli işlemleri yapabilecektir. Bu durumda bilgisayarcı sisteminizde gerekli düzenlemeleri yaparken, ekranda yaptığı işlemleri görebileceksiniz. Bilgisayarınıza bu işlemler esnasında müdahale etmemeniz gerekebilir.

Uygun Fiyata Tamir Servisi

Laptop veya bilgisayar donanımınızda değişiklikler yapmak istiyorsanız piyasa araştırması yapmanız gerekebilir. Bilgisayar sarf malzemeleri satan yerlerde çalışan bilgisayarcılar bu durumlarda size telefonla destek verebilirler. Fiyat araştırması yaptığınız donanıma ait; marka, model ya da seri numarasını belirledikten sonra, telefonunuzda kayıtlı bir bilgisayarcı numarası varsa arayıp fiyat sormaktan çekinmeyiniz. Aldığınız fiyatları not ederek, bütçenize uygun özelliklerde en düşük donanım parçasını nereden satın alabileceğinizi kararlaştırabilirsiniz. Eğer bildiğiniz bir bilgisayarcı numarası yoksa bilgisayar işiyle uğraşan yakın çevrenizin yönlendirmelerinden faydalanabilirsiniz.

Yerinde Servis

Özellikle fazla sayıda bilgisayar ile aktif çalışılan şirketlerde, yaşanabilecek bilgisayar arızalarının hızlı çözümü ve işin devamlılığının sekteye uğramaması için mutlaka kayıtlı bir bilgisayarcı numarası bulunmalıdır. Bilgisayarcı numarası, şirkette yaşanan bilgisayar arızalarında, teknik destek hizmetinin sorunsuz olarak verilebilmesi için oldukça önemlidir. Bilgisayarcı ile iletişime geçtiğinizde, bilgisayarda oluşan arızanın ne olduğunu tam anlamıyla anlattığınızdan emin olunuz. Bilgisayarcı size arıza durumu ile ilgili ek bilgiler sorabilir ya da bilgisayarda tarif edeceği bazı basit işlemleri sizin yapmanızı isteyebilir. Bilgisayarınız açılmıyor ya da monitörünüzden görüntü alamıyorsanız yerinde servis hizmeti isteyebilirsiniz.

İkinci el laptop alım satım

Laptop satmak için bizden mutlaka fiyat alınız. İkinci el laptoplarınızı değerinde alıp hemen ödeme yapıyoruz. Cihazı alırken nerelere dikkat ediyoruz. İşlemci , ram ekran kartı gibi donanımlar kadar cihazın fiziksel durumu da bizim için önemlidir. Bilgisayarınızı şehir dışından göndermek isterseniz kargo ile de alım yapıyoruz. Cihaz elimize ulaşır ulaşmaz hesabınıza nakit ödeme yapıyoruz. Cihazınıza getirmeden veya göndermeden önce whatsapp üzerinden ön fiyat alabilirsiniz. Ortalama ne kadar ödeme alacağınızı bilirsiniz. Cİhaz geldiğinde eğer olağan üstü bir durum yoksa rakam değişmez. Sizinde farkında olmadığınız bir kusur varsa beraber görür sizi de bilgilendiririz.

Menteşe tamiri

Laptop menteşe tamiri yapıyoruz. Her bilgisayarın periyodik olarak fan bakımı yapılması gerekir. Menteşe ile fanın ne bağlantısı var diye sorabilirsiniz. Süreç şu şekilde. Fanların bakımı yapılmaz ise fanlar ve cihaz ısınır. Cihaz ısınınca menteşeler kurur. Menteşeler de kuruyunca ekranı açıp kapatırken en hassas noktalardan cihaz kırılma yapar. Menteşe tamiri yapmadan önce biz kuruyan menteşelerinize bakım yapıyoruz. Menteşelerin kalibrasyonunu yapıyoruz. Menteşelerin kaynaklanması gereken noktaları kaynaklıyoruz. Menteşelerin kasa ile ayrıldığı noktaları sağlam solüsyonlarla yapıştırıyoruz. Öyle sağlam yapıyoruz ki bizim tamir ettiğimiz yerden kırılması neredeyse artık imkansız oluyor. Ve menteşe tamirini her zaman garantili yapıyoruz.

Ümraniye İstiklal Mahallesinde Bilgisayarcı

2005 yılından bugüne kadar Ümraniye İstiklal Mahallesinden ülkemizin her şehrine ürün ve hizmet gönderdik. Bilgisayar tamiri, ikinci el bilgisayar, aksesuarlar vs her konuda anadolunun her noktasına satış yaptık. Laptop yedek parça satış sitesi pcparca.com üzerinden birçok bilgisayarcı meslektaşımız ile alışverişimiz oldu.