İletişim

Koliva  Bilgisayar Tamir Servisi

Tarif: Ümraniye Cumartesi Pazarı Kurulan Cadde * Ümraniye Çarşı Meydan solunuzda kalacak şekilde Sondurak tarafına giderken sağda Marmara Caddesi , Caddeye yukarıdan giriyorsanız solda 9B..

Tel:
 0216 481 49 50
Tel: 0216 481 5 481
0533 704 45 43   tıklayıp zahmetsizce konum isteyebilirsiniz. 

İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9 B  Ümraniye İstanbul

Bilgisayar servisi ihtiyacınız için bizden destek alabilirsiniz. Masaüstü dizüstü ve tablet bilgisayarlar ile ilgili teknik servis hizmeti veriyoruz. Yerinde servis hizmetimiz mevcuttur.
Teknik servisimizde dizüstü ve masaüstü bilgisayarın tamiri için her zaman evrak kayıtlı işlem yapılmaktadır. Merdivenaltı kayıtsız bilgisayarcılara ürün bırakırken ürünlerinizin karışması veya kaybolması ihtimali vardır. Bizde size ait bütün ürünler servis yazılımı ile kayıt altına alınır ve sizin adınız ile özel barkod etiketleri yapıştırılarak teslim alınır.
Cihazınız teknik servisimizde 24 Saat kamera kaydı ile izlenmektedir.

Ümraniye Bilgisayar Tamir Servisi
Ümraniye Bilgisayar Tamir Servisi

Koliva Bilgisayar nerede?

Marmaray bağlantısı ile Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek ÜMRANİYE ÇARŞI durağında indiğinizde 4dk lık yürüme mesafesindeyiz.

Avrupa yakasından;

Anadolu yakasına 1. Köprü ile geçtikten sonra Altunizade’ den Ümraniye  minibüs veya otobüsleriyle  “Ümraniye Çarşı Meydan” durağında (Minibüsle gelirseniz Ctesi Pazarı kurulan cadde)  inerek Marmara Caddesine giriniz. Cadde girişinde solda 9 Numaradayız.

Üsküdar Kadıköy tarafından;
Ümraniye bilgisayar servisimize gelmek için Ümraniye  minibüs veya otobüsleriyle  “Ümraniye Çarşı Meydan” durağında (Minibüsle gelirseniz Ctesi Pazarı kurulan cadde)  inerek Marmara Caddesine giriniz. Cadde girişinde solda 9 Numaradayız.

Dudullu istikametinden;
Bilgisayar servisimize gelmek için Ümraniyeden geçen minibüs veya otobüslerle  “Ümraniye Kaymakamlık” durağında inebilirsiniz. (Minibüsle gelirseniz metro Ümraniye)  inerek Marmara Caddesini sorunuz veya bizi arayınız.