Bilgisayarcı

Bilgisayarcı ihtiyacınız için bizden destek alabilirsiniz. Masaüstü dizüstü ve tablet bilgisayarlar ile ilgili teknik servis hizmeti veriyoruz. Yerinde servis hizmetimiz mevcuttur.
Teknik servisimizde dizüstü ve masaüstü bilgisayarın tamiri için her zaman evrak kayıtlı işlem yapılmaktadır. Merdiven altı kayıtsız bilgisayarcılara ürün bırakırken ürünlerinizin karışması veya kaybolması ihtimali vardır. Bizde size ait bütün ürünler servis yazılımı ile kayıt altına alınır ve sizin adınız ile özel barkod etiketleri yapıştırılarak teslim alınır.
Cihazınız teknik servisimizde 24 Saat kamera kaydı ile izlenmektedir. Servisimize bıraktığınız cihazların tamamı hırsızlık ve yangın gibi durumlar için sigorta altındadır.

Yerinde servis ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz. Ağ problemleri, yazıcı bağlantı sorunları, internet sorunları, wifi çekim problemleri için yerinde destek alabilirsiniz. Bilgisayara dair hemen hemen her konuda işine hakim ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz.


Bilgisayarcı yol tarifi

Tarif: Ümraniye Cumartesi Pazarı Kurulan Cadde * Ümraniye Çarşı Meydan solunuzda kalacak şekilde Sondurak tarafına giderken sağda Marmara Caddesi , Caddeye yukarıdan giriyorsanız solda 9B..

Tel:
 0216 255 10 06


0533 704 45 43   tıklayıp zahmetsizce konum isteyebilirsiniz. 

İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9 B  Ümraniye İstanbul

Bilgisayarcı
Bilgisayarcı

Koliva Bilgisayar nerede?

Marmaray bağlantısı ile Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek ÜMRANİYE ÇARŞI durağında indiğinizde 4dk lık yürüme mesafesindeyiz.

Avrupa yakasından;

Anadolu yakasına 1. Köprü ile geçtikten sonra Altunizade’ den Ümraniye  minibüs veya otobüsleriyle  “Ümraniye Çarşı Meydan” durağında (Minibüsle gelirseniz Ctesi Pazarı kurulan cadde)  inerek Marmara Caddesine giriniz. Cadde girişinde solda 9 Numaradayız.

Üsküdar Kadıköy tarafından;
Ümraniye bilgisayar servisimize gelmek için Ümraniye  minibüs veya otobüsleriyle  “Ümraniye Çarşı Meydan” durağında (Minibüsle gelirseniz Ctesi Pazarı kurulan cadde)  inerek Marmara Caddesine giriniz. Cadde girişinde solda 9 Numaradayız.

Dudullu istikametinden;
Bilgisayar servisimize gelmek için Ümraniyeden geçen minibüs veya otobüslerle  “Ümraniye Kaymakamlık” durağında inebilirsiniz. (Minibüsle gelirseniz metro Ümraniye)  inerek Marmara Caddesini sorunuz veya bizi arayınız.