Oyuncu ekipmanı alımı yapıyoruz

Oyuncu ekipmanı satmak istiyorsanız veya ikinci el oyuncu ekipmanı arıyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.
0533 704 45 43 whatsapp
02164814950

Oyun oynamak için aldığınız malzemeleri yenisi ile değiştirmek için satacaksanız veya artık kullanmadığınız için satacaksanız biden fiyat alabilirsiniz.

Oyuncu farelerinizi ( gaming mouse ) değerinde fiyatlandırarak alıyoruz.

Oyun oynarken kullandığımız aksesuarın kalitesi oyuna hakimiyeti oyun keyfini ve strasli anlarda aksesuarın dayanıklılığı oyun aksesuarlarını alırken gözden geçirmemiz başlıca niteliklerdir.
Oyun ekipmanları alıyoruz.
Oyuncu aksesuarları alıyoruz.
Oyun klavyeleri mekanik hisli ve klasik klavyeler gibi çeşitlerden oluşur. Mekanik hisli klavyeler tuş altında kullanılan mekanizma sayesinde keyifli tıkırtılar çıkararak oyunu daha keyifli hale getirir. Mekanik hisli olmayan kalvyelerde ise bazen tuş aydınlatması bazende oyunda sık kullandığımız tıuşların yumuşak ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olması ile ayırt edilir. Bazı kalvyelerde ise oyun kısayollarını birleştirip tek tuşta toplyarak makro yapmak mümküdür. Oyunu daha hızlı oynamayı sağlar.
Oyun ekipmanları alyoruz.
Mouselarda konfor ve agresif görünümlü tasarım ilk göze çarpan özelliklerdir. Oyun için kısayolları bazı tuşlara atayarak daha hızllı ve pratik oyun oynamak mümkündür. Bu özelliğe makro denir. Makrolu mouselar oyunda kolaylıklar sağlar. Bazı oyun mouseları gramaj aparatları sayesinde ağırlık kontrolü sağlar ve oyunda en konforlu fare ağırlığı ile oynamamızı sağlar.