Tablet alan yerler,

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden cihazın fotoğraf ve bilgilerini gönderip fiyat isteyebilirsiniz…

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. 

Tablet Alan Yerler

Teknoloji ile birlikte elektronik cihazlar daha taşınabilir olmaya başladı. Taşınabilirlik konusunda dizüstü bilgisayarların yerini yavaş yavaş almaya başlayan tabletler bazen kullanıcılara yeterli gelmeyebiliyor. Yeni bir tablet almak için eski tableti satmaya karar verdiğinizde cihazınıza en uygun fiyatı verebiliriz.

Hangi tabletleri satın alıyoruz?

Başta Samsung ve APPLE Olmak üzere bir çok tableti satın alıyoruz.

Kırık tablet alıyor musunuz?

Hayır kırık veya çalışmayan tablet satın almıyoruz.

Ucuz Çin malı tabletleri alıyor musunuz?

Evet, fakat kusursuz temizlikte olursa.

Tablet satma süreci nasıl ilerliyor?

Satmak istediğiniz tabletin fotoğraflarını marka ve model bilgisini bizimle whatsapp üzerinden paylaşabilirsiniz. Cihazın kusurları varsa söylemeniz ürün teslim alırken iki tarafa da sürpriz olmaması için önemlidir. Çizik , ezik , pil sorunu , şarj almama sorunu gibi bir problem varsa mutlaka belirtin. Satacağınız tabletin kutusu ve orjinal şarj kablosu duruyorsa bu önemlidir.

Tablet satmak için;

“ikinci el tablet nereye satılır? ” diye aramanıza gerek kalmadı. Hemen cihazınızın bilgilerini bize göndererek fiyat isteyebilirsiniz.

Fiyat ve ön bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

0216 481 49 50
0216 481 5 481
0533 704 45 43

Adres: İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9-B Ümraniye İstanbul
Ümraniye Çarşı Meydanına 3 dk yürüme mesafesindeyiz. Ctesi günleri halk pazarı kurulan cadde.
Navigasyon programı  kullanıyorsanız aşağıdaki haritada “Daha büyük haritayı görüntüle” tıklayarak gelebilirsiniz.

İkinci el Tablet alım satım -Koliva Bilgisayar

Bir toplama bilgisayar satın almayı mı düşünüyorsunuz? O halde hemen toplama bilgisayar sihirbazı nı deneyin!

Kullandığınız tableti satıp daha iyi bir tablet almak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan  yada whatsapp üzerinden samsung tablet alan yerler olan firmamız ile iletişime geçerek satmak istediğiniz tablete ne kadar ödeyeceğimizi ve almak istediğiniz tableti kaç liraya sattığımızı öğrenebilirsiniz. Nakit ihtiyacı için  tabletimi satmak istiyorum diyen herkes tablet alan firmamıza ulaşabilir.

İkinci El Sıfır Tablet Alan Yerler

Önce cep telefonları sonra tabletler 7den70e hepimizin hayatında yerini aldı. İş amaçlı kullanılan tabletler olduğu gibi sadece oyun için kullanılan tabletlerde piyasada bulmak mümkün. Kullanıcıların bu istekleri doğrultusunda üretici firmalarda sürekli modelleirini geliştirerek , farklı modeller üretilmektedir. Kullanıcılar yeni tablet satın almak için eski tableti satmak istemektedirler. İkinci el tablet satış sitelerinde zaman kaybedip sıkıcı pazarlıklara girmek ve buluşmalardan boş dönmek yerine tabletinizi bize satabilirsiniz.

0533 704 45 43   numaramıza whatsapp üzerinden tablet satmak istiyorum diyerek bir Merhaba demeniz yeterli 🙂

Hızlıca nakite çevirmek için hangi tableti almalıyım?

Tablet sektöründe hem kalite olarak hem pazar payı olarak en güçlü iki marka Apple ve Samsung dur. Eğer nakit ihtiyacınız için bir tablet alıp satmayı düşünüyorsanız önceliğiniz bu iki marka olmalıdır.

APPLE İPAD ALAN YERLER

İpad Alan Yerler, İkinci El İpad Alan Yerler, İpad Alanlar,Sıfır İpad Alan Yerler,2.El İpad Alan Yerler,İpad Satmak İstiyorum olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlere sormadan ipad tabletlerinizi satmayınız.

SAMSUNG TABLET ALAN YERLER

Samsung Tablet Alan Yerler,Samsung İkinci El Tablet Alan Yerler,Samsung Tablet Alanlar, Samsung 2.El Tablet Alan Yerler, Samsung Sıfır Tablet Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

CASPER TABLET ALAN YERLER

Casper Tablet Alan Yerler,Casper İkinci El Tablet Alan Yerler,Casper Tablet Alanlar, Casper 2.El Tablet Alan Yerler, Casper Sıfır Tablet Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

LENOVO TABLET ALAN YERLER

Lenovo Tablet Alan Yerler,Lenovo İkinci El Tablet Alan Yerler,Lenovo Tablet Alanlar, Lenovo 2.El Tablet Alan Yerler, Lenovo Sıfır Tablet Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

HOMETECH TABLET ALAN YERLER

Hometech Tablet Alan Yerler,Hometech İkinci El Tablet Alan Yerler,Hometech Tablet Alanlar, Hometech 2.El Tablet Alan Yerler, Hometech Sıfır Tablet Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Bizleri aramadan asla tabletlerinizi satmayın.

GENARAL MOBİLE TABLET ALAN YERLER

Genaral Mobile Tablet Alan Yerler,Genaral Mobile İkinci El Tablet Alan Yerler,Genaral Mobile Tablet Alanlar, Genaral Mobile 2.El Tablet Alan Yerler,Genaral Mobile Sıfır Tablet Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

MİCROSOFT TABLET ALAN YERLER

Microsoft Tablet Alan Yerler,Microsoft İkinci El Tablet Alan Yerler,Microsoft Tablet Alanlar, Microsoft 2.El Tablet Alan Yerler,Microsoft Sıfır Tablet Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Bizleri aramadan tablet satmayın.

VESTEL TABLET ALAN YERLER

Vestel Tablet Alan Yerler,Vestel İkinci El Tablet Alan Yerler,Vestel Tablet Alanlar, Vestel 2.El Tablet Alan Yerler,Vestel Sıfır Tablet Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Bizleri aramadan tablet satmayın.