İkinci el bilgisayarlarınızı değerinde alıyoruz!

ikinci el bilgisayar alan yerler;
Bilgisayarcı
Koliva Bilgisayar

Ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

Bilgisayarınızı getirin aynı gün özelliklerini belirleyip testlerini yapıp fiyatlandıralım ve aynı gün gün ödemenizi yapalım.

Bilgisayar alan yerler
ümraniye  ikinci el bilgisayar alan yerler.

İkinci el laptop, masa üstü bilgisayar, macbook, all in one pc  monitör,  ve yardımcı elemanlar, tablet gibi ürünlerinizi satın alıyoruz ve süreç şu şekilde işliyor.
Cihazınızın değerini piyasa ortalamalarına göre belirliyoruz. Kırık, ezik , kozmetik hatalar , fiyatı olumsuz etkileyebiliyor. Bunun yanında sizin cihaza sonradan ilave etmiş olduğunuz parçalarda fiyatı yukarı  yönde etkileyecektir.  Biz bu unsurların tamamını göz önünde bulundurarak fiyat biçiyoruz ve aynı gün nakit ödeme ile cihazınızı satın alıyoruz.
Eğer aceleniz var ise siz kahvenizi yudumlarken bu işlemleri hızlıca yapabiliriz.
Cihazınızı getirmeden ön bilgi almak isterseniz 05337044543 den whatsapp üzerinden foto ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ümraniyede bilgisayar alımı yapıyoruz ve nakit olarak aynı gün ödemenizi yapabiliriz.

ikinci el bilgisayar alımı , notebook alımı, kasa alımı , toplama bilgisayar alımı, playstation alımı yapıyoruz. Marka model gözetmeden alıyoruz ve aynı gün nakite çeviriyoruz.

toshiba , casper,  sony vaio, macbook air,macbook pro, macbook retina, toshıba satellite l50, HP,DELL ve bir çok marka ikinci el laptoplarınızı ikinci el bilgisayarlarınızı,tabletlerinizi,notebooklarınızı nakit alıyoruz.

Ön bilgi amaçlı whatsapp hattımıza fotoğraf göndererek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Koliva Bilgisayar Servisi whatsapp hattı 0533 704 45 43

0216 481 49 50   0216 481 5 481

teknik@kolivabilgisayar.com

Adres: İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9-B Ümraniye İstanbul

2. el laptop satmak istiyorum

2.el bilgisayar satmak istiyorum

2.el bilgisayar alınır

ikinci el bilgisayar alım satım kadıköy

ikinci el bilgisayar alım satım ümraniye

ikinci el bilgisayar alım satım ataşehir

ikinci el bilgisayar alım satım üsküdar

2 el bilgisayar alanlar

2. el bilgisayar alım satım istanbul