Laptop Şarj Adaptörü

0533 704 45 43  Hemen whatsapp üzerinden ürünün fotoğraflarını ve bilgilerini gönderirseniz şarj aleti için fiyat verelim.

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız.

Dizüstü bilgisayarlarımızın en önemli özelliği mobil olarak kullanım için üretilmiş olmalarıdır. Mobil kullanım beraberinde enerji depolamayı gerektirir. Bilgisayarımız ihtiyacı olan enerjiyi laptop bataryasında biriktirir. Laptop bataryasına enerji doldurmak için kullandığımız parça ise laptop şarj aletidir. Laptop şarj aletleri bilgisayara enerji verirken tek bir ölçüde doğru enerjiyi verirler. Başka bir cihaza ait notebook şarj aleti kullanırsanız bilgisayarınıza zarar verebilirsiniz. Bilgisayarınız için doğru adaptör bilgisayarınızın üzerinde yazan veya orijinal şarj aletini üzerinde yazan Volt amper bilgileridir.

Bilgisayara taktığınızda yuvaya oturuyor diye kullandığınız adaptör Doğru olmayabilir.

Eğer yuvaya oturuyor diye farklı volt veya farklı enerji veren bir adaptör kullanırsanız bilgisayarınıza bir adaptör ücretinden çok daha pahalıya patlayacak masraflar açabilirsiniz.

Bilgisayarınızın sağlığı için sadece sizin bilgisayarınıza özel üretilen adaptörleri kullanmalısınız. Ümraniye bilgisayar servisimizde her marka ve model bilgisayar için notebook şarj cihazları mevcuttur.

Adaptör satın alırken mutlaka kullanılacak bilgisayarı da yanınızda getirmelisiniz. Doğru ürünü birlikte seçerek çalıştırarak ve bilgisayarınızı şarj ettiğini emin olarak size teslim ediyoruz.

Yanlış bir adaptör vermemek adına mümkün olduğunca bilgisayarsız şarj aleti satışı yapmıyoruz