Laptop için kablosuz fare

Dizüstü Laptop bilgisayarlarımızın fare ihtiyacı için üzerinde gelen touchpad çoğu kullanıcı için kullanımı zahmetli bir seçenektir. Alternatif olarak USB üzerinden bağlanan kablolu farelerin kullanabilirsiniz. Fakat kablo ile uğraşmak istemiyorum derseniz kablosuz fare çeşitlerimiz için bizden fiyat alabilirsiniz. Çeşitli stoğumuz ile siz müşterimize hizmet vermekten keyif duyarız. Hemen whatsapp üzerinden istediğiniz tarz mouse ile ilgili fotoğraf ve güncel fiyat isteyebilirsiniz.

0533 704 45 43 Hemen whatsapp üzerinden fotoğraf ve güncel fiyat isteyebilirsiniz.

Laptop şarj adaptörü

Dizüstü bilgisayarımızın enerjisini sağlayan adaptörler bazen yanlış katlama bazende sarsıntı veya darbelerden dolayı zarar görebilir. Tamir edilmiş bir adaptör çoğu zaman bilgisayarınız için bir risktir. En doğrusu yeni ve sağlam bir adaptör kullanmak olacaktır. Adaptörünüz cihazınıza uygun volt ve amperde olmazsa zarar verir. Kalıcı zararlar vermemesi için doğru adaptörü bulmak gerekir. Adaptör satışımızı bilgisayar ile birlikte yapıyoruz. Çünkü bir çok marka farklı volt ve amperde adaptör kullanabiliyor. Yanlış adaptör cihazınıza zarar verecektir. Numune adaptör ile de satış yapmıyoruz çünkü daha önce size yanlış bir adaptör satıldı ise aynı hatayı tekrar etmemek gerekir.
En doğrusu bilgisayarınızla birlikte servisimize gelip doğru adaptörü seçip çalıştırıp teslim almak olacaktır.


0533 704 45 43 Hemen whatsapp üzerinden cihazınızın marka modelini göndererek laptop şarj aleti ortalama veya net fiyatı alabilirsiniz.

Laptop için harici cd okuyucu dvd okuyucu

Yeni nesil oyuncu veya yeni nesil ultrabook dizüstü bilgisayarın çoğunda optik sürücü okuyucu yani cd/dvd okuyucu donanımı bulunmaz. Bilgisayarınızda eski cd lerinizi veya özel bir programınızı cd den yüklemen isterseniz harici bir optik okuyucuya ihtiyacınız olabilir. Mağazamızda USB üzerinden çalışan cd sürücü çeşitlerini bulabilirsiniz ve fiyat alabilirsiniz.

Laptop Çantası

Laptop bilgisayarların en büyük özelliği taşınabilir olmasıdır. Dizüstü bilgisayarınızı taşırken ihtiyacınız olan çanta çeşitlerini mağazamızda bulabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı laptop çanta çeşitlerimiz stoklarımızdadır.

Laptop için kulaklık

Bilgisayarımız işimiz için olduğu kadar eğlence ve multimedia amaçlı da kullandığımız bir cihazdır. Müzik, film ve görüntülü konuşma gibi birebir sesi özel olarak duymak isteyeceğimiz uygulamalar için kulaklık tercih edilen bir donanımdır. Kulaklık çeşitleri için mağazamıza uğrayabilirsiniz.

Laptop için oyuncu fare

Bilgisayarlarımızda oyun oynarken oyunlara daha iyi hakim olmak ve duruma göre önceden programlanmış makroları kullanabilmek için harici bir oyuncu faresi kullanımı çok sağlıklı ve keyifli olacaktır. Güncel kaliteli ve garantili oyuncu ekipmanları için mağazamıza uğrayabilirsiniz.