Kurumsal Hizmetlerimiz

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden fotoğraf ve özellik gönderip fiyat isteyebilirsiniz…

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. 

Ümraniye bölgesinde 2005 yılından bu yana hizmet veren firmamız bilgisayar ve çevre birimleri ile ilgili her konuda malzeme bulabileceğiniz fiyat alabileceğiniz aranan ve bulunan bir nokta olmuştur. Bilgisayarla ilgili her konuda bizden hizmet alabilirsiniz.

Örneğin yeni bir sunucu aldınız ve kurulum yapmak istiyorsunuz. İşletim sistemi lisansınızı nasıl etkinleştirebileceğinizi uzak masaüstü lisans nasıl etkinleştirebileceğinizi veya sunucunuzu kabinete yerleştirip nasıl devreye alacağınızı bilmiyorsanız konusunda uzman ekibimiz ile birlikte bizden destek alabilirsiniz.

Yeni bir sunucu, yeni bir server yeni bir ana makina veya kabinetle bunların düzeni için bizden fiyat alabilirsiniz. Firmamız bilgisayar sektörünün yanı sıra ofisinize işyerinize alarm kamera veya telefon santrali gibi sistemlerin satışını kurulumunu ve kullanım eğitimi vermektedir.

Halihazırdaki sunucunuzla ilgili bir problem varsa sorularınız ile ilgili bir bakıma ihtiyacınız varsa sunucu bakım anlaşması yaptırmak istiyorsanız veya santral kamera sisteminizle ilgili bir desteğe ihtiyacınız varsa bizden mutlaka fiyat alabilirsiniz.

Kurumsal olarak herhangi bir işletmenin bilgisayar ile ilgili A’dan Z’ye hemen hemen bütün işlemlerini bünyemizdeki tecrübeli teknik arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz