Bilgisayar Satma

Bilgisayar satma işlemine başlamak için hemen numaraya tıklayıp zahmetsizce ( 0533 704 45 43 )  whatsapp üzerinden cihazın fotoğraf ve özellik gönderin önce fiyat verelim..

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. 

bilgisayar satma
Bilgisayar satma

İKİNCİ EL BİLGİSAYAR ALIMI

Her bilgisayarın bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bilgisayar performans düşüklüğü yaşaması halinde kullanıcıları yeni bilgisayar almak isteyebilir. Bu durumlarda ellerinde yer alan bilgisayarları satmak isteyebilirler. Uygun bir yer bulmak her zaman kolay olmayabilir. Ancak bu alanda Koliva Bilgisayar olarak sizlere teminat sunarak bilgisayarlarınızın alımlarını yapmaktayız. Bilgisayar satma işleminiz de gerekli bir prosedür işlemekteyiz. Bu prosedür tüm alımlarda geçerli bir işlem olmakla birlikte gerekli fiyatı belirleyecek bir işlem yapılmaktadır. İkinci el bilgisayar alımları için sizlere yaptığımız işlemler ve fiyat belirleme sistemimiz doğrultusunda bir rehber hazırladık.

Çalışan çalışmayan her bilgisayarı alıyoruz.

İkinci el bilgisayar alımlarında bilgisayar özellikleriniz oldukça önemlidir. Zaman içerisinde bilgisayarınızın temizlenmeme ya da bakımı yapılmama durumu nedeniyle arızalanması ya da performans düşüklüğü yaşaması normaldir. Bilgisayar satma işlemlerinde ilk olarak bilgisayarlarınızın özelliklerini incelemekteyiz. Ardından bilgisayarınızın bir temizleme işlemine gerek olup olmadığına karar vermekteyiz.

Bilgisayar satma işlemleriniz de gerekli ise bilgisayar temizliği yapmaktayız. Bu alanda genel bakım işlemlerini de gerçekleştirmekte ve olası bir problem var ise bu düzeltilebilmektedir. Yeni alıcı için bilgisayar en iyi hali ile sunulur. Bu sayede bilgisayar satma ve alma işlemlerinde öncelikli olarak bilgisayarın genel durumu ve kaliteli bir alım-satım işlemi gerçekleştirmeyi sağlamaktayız. Bu nedenle işimizde titizlik ile hareket ediyoruz. İkinci el bilgisayar satma işlemini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sizlere bu alanda gerekli tüm desteği ve profesyonel işçiliği sunuyoruz.

Her Alandan Bize Ulaşabilirsiniz

Bilgisayar Satma
Bilgisayar satma

Bilgisayar satma işlemi yapmak istediğiniz takdirde bizlere bilgisayarınızı iyi bir şekilde göndermeniz gerekmektedir. Bizlere bu konuda telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızın özelliklerini içeren bir ekran resmi, disk sürücüleri ve görüntü bağdaştırıcıları bölümünü içeren bir ekran resmi ve cihazın farklı açılardan çekilmiş resimlerini gönderebilirsiniz. Bu özellikler doğrultusunda sizlere gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma işlemi yapılacaktır. Fiyatlandırma bilgisayar özelliklerine ve bilgisayarın darbe alıp almamasına göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda bazı bilgisayarlarda sıvı teması gibi durumlar meydana gelebilir. Bu tarz durumlar için ayrı bir fiyatlandırma ve satın alma işlemi yapmaktayız. Koliva Bilgisayar olarak bu süreci müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde sürdürmekteyiz.

İkinci el alım satım

Koliva Bilgisayar alanında en iyi hizmeti vermek için her zaman en gerekli şekilde sizlere bir hizmet ortamı sağlamaktadır. Bilgisayar satma ve alma işlemlerinde her zaman müşteri memnuniyeti ve kendi prosedürlerimizi gözetecek şekilde hizmet vermekteyiz. Bu alanda sunduğumuz tüm çalışmalar da gerekli olan işlemleri karşılıklı olarak sizlerle gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir problem olması halinde sizlere tüm süreci gerekli şekilde bildirmekte ve bilgilendirme yapmaktayız. Kullandığımız tüm ürünler ve sağladığımız servis imkanlarında da aynı memnuniyet ve kalite ile çalışma yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve hizmetlerimiz ile sizlere her zaman en iyisini sunmak için daha çok çalışmaktayız. Bizlere olası her soru için telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Laptop satmak için laptop alan yerler konulu makalemizi okuyabilirsiniz,

Ümraniye bilgisayar servisi konulu yazımızda Bilgisayar Servisi üzerine bilgiler verdik.