Monitör alımı yapıyoruz

Monitör alımı yapıyoruz
5 (100%) 2 OY

0533 704 45 43 Hemen whatsapp üzerinden satmak istediğinizi ikinci el monitörün fotoğraflarını gönderip bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İkinci el monitör alanlar

İkinci el monitör alımı yapıyoruz. Monitörünüzü satarken dikkat etmeniz gereken en önemli konu sizi tatmin edecek rakamı verebilecek ve bunu en kısa sürede ödeyecek bir firma bulmaktır. Sizi memnun etmeyecek bir firma veya referansları sağlam olmayan bir monitör alıcısı bütün gününüzü berbat edebilir. Size telefonda büyük rakamlar söyleyerek ikna ettikten sonra ürüne olmadık çamurları atan ve monitörünüzü ölü paraya almak için uğraşan firmalar zaman kaybına yol açacaktır.
İkinci el monitör ve ikinci el bilgisayar ekranı alırken 05337044543 nolu telefonumuza atacağınız fotoğraflar ve ürün marka model bilgisi ile size ön fiyat veriyoruz. Daha sonra ürünün en doğru rakamı bulması için bazı testlere ihtiyaç duyuyoruz. Monitör testleri en fazla 2-3 saat sürer. Siz çayınızı içerken veya çarşı turu yaparken testler bitmiş olur. İsterseniz elden isterseniz banka hesabınıza ödemeniz yapılır.

İstanbul’da İkinci El Monitörlerini Kime Satabilirsin?

İstanbul’un tüm semtlerinde monitör alanlar olarak işinizi sizin için çok kolaylaştırıyoruz.
Monitörlerinizi değerinde ve nakit alıyoruz.

0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden cihazın fotoğraflarını gönderip bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

  • Monitör alanlar kelimelerini kullanarak yaptığınız arama sonucu sitemiz ulaştınız.
  • Satmak istediğiniz monitörün net fotoğraflarını çekiniz.
  • Varsa kusurlarını tespit ediniz
  • 0533 704 45 43 Numaralı hattımızdan Whatsapp uygulaması ile fotoğraflarınızı gönderin.
  • Hızlı bir şekilde teklif isteyin ve en iyi fiyatı öğrenin.
  • Ürünü getirin hemen teste alıp ödemenizi yapalım. Veya anlaşarak sizin adresinize gelebiliriz.

İkinci el monitörünüzü satmadan önce fiyat araştırırken ikinci el sitelerinde sadece satılamayan yani satıcıların elinde kalan monitörlerin fiyatlarını gördüğünüzü unutmayın. Satılabilen monitörlerin fiyatlarını görmek mümkün değil. Lütfen ikinci el sitelerin ve internet fiyatları yanıltıcı olmasın. Teknolojik ve elektronik ürünler kullanılmasalar bile kutuları açıldığınde değer kaybederler. Lütfen bunu göz önünde bulundurunuz.

Koliva Bilgisayar